Ana SayfaAndroidYazmana gerek yok ''Yo'' desen yeter

Yazmana gerek yok ”Yo” desen yeter

- Advertisment -

Arkadaşınızla sevgilinizle mesajlaşırken uzun cümle kurmaktan hoşlanmayanlardansınız sizlere yepyeni bir uygulama! Henüz geliştirilen, Apple ve Google Play’de yerini alan bu uygulamanın işlevi anlık selamlaşma uygulaması oluşu. ”Yo” ile karşı tarafa hiçbir mesaj yazmadan iletişime geçebiliyorsunuz.

Tıpkı eski zamanlarda olduğu gibi kontörümüz bitecek diye aramak istediğimiz kişiyi sadece çaldırırdık. Kontörümüz yoksa ödemeli atardık. Yo da aynı bu mantığa sahip. Mesaj yazmaya üşeniyorsanız, sevgilinizle  aranız kötüyse ama yine de onu unutmadığınızı dile getirmek istiyorsanız yo’layabilirsiniz.

Hayatımızda büyük yer edinen ”Facebook”, Twitter, Whatsapp, Tictoc, Line gibi uygulamalarından ardından ”Yo” da farklı bir boyut katabilir. Henüz gelişme aşamasında olan Yo app’nin çok daha faydalı işlere imza atacağını düşünüyoruz ve indirme linklerini sizlerle paylaşıyoruz. Android işletim sistemli telefonunuz için indirmek istiyorsanız buraya tıklayın. iOS işletim sistemi için ise buraya tıklayın. Siz de Yo’layın.

Yo ne işe yarıyor?

Yo uygulaması yukarıda da yazdığımız gibi mesaj yazmaktan sıkılan mobil telefon kullanıcıları için mükemmel bir ilaç. Bunun yanında karşı tarafa Api uygulamalarından faydalanarak ”Alıntı” gönderebiliyorsunuz. Örneğin şuan 2014 Dünya Kupası’nda büyük bir çekişme var. Arkadaşınızın Brezilya – Şili maçını seyretmesini istiyorsunuz. Api uygulamalarından yararlanarak, durumu ”Yo’layabiliyorsunuz.” Babacım benim arar mısın? Oğlum nerde kaldın? sevgilim, uyandın mı? ” gibi anlamlar da yükleyebileceğiniz Yo uygulamasını bir de ileride geliştiği zaman görün!

yo-worldcup

Yo nasıl kullanılıyor?

Yo’nun kullanımı çok ama çok basit. İnternet bağlantısıyla çalışan uygulamada kayıt olma, mail aktivasyonu, doğrulama kodu gibi ıvır zıvırlar bulunmuyor. Kullanıcı adınızı yazıyorsunuz ve yo’lamaya başlıyorsunuz Arkadaşlarınızı eklemek için kullanıcı adlarını kendi listenize ekliyorsunuz. İşte bu yazılımı kullanmak bu kadar kolay.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -