Ana SayfaAndroidYapay zeka ile güçlendirilmiş One UI 6.1'in özellikleri belli oldu! İşte One...

Yapay zeka ile güçlendirilmiş One UI 6.1’in özellikleri belli oldu! İşte One UI 6.1 yenilikleri

- Advertisment -

Samsung, One UI 6.0 ve Android 14 güncellemelerini hızla sunarken aynı zamanda One UI 6.1 üzerinde çalışıyor.

Bu büyük güncelleme yapay zeka özellikleri ve bir dizi önemli değişiklikle geliyor. Samsung’un Pixel telefonlardaki bazı özellikleri de One UI 6.1 ile sunacağını görüyoruz.

İŞTE ONE UI 6.1 ÖZELLİKLERİ:

Özellikle, Generative AI Wallpapers yapay zeka destekli duvar kağıtları oluşturan özel bir duvar kağıdı oluşturucu ile dikkat çekiyor. Kilit ekranı, portre ve hava durumu efektleri ekleyebilecek bir seçenek sunacak.

Ayrıca One UI 6.1 ile gelen yerleşik fotoğraf editörü, nesneleri sürükle-bırak hareketiyle değiştirme yeteneği sunacak.

Samsung Notes, One UI 6.1 ile bir dizi yenilikle geliyor. Uzun metinleri maddelere dönüştürme ve el yazısı notlarını otomatik olarak biçimlendirme yetenekleri, bu uygulamayı daha kullanışlı hale getirecek.

Güncelleme ayrıca sesli aramalarda gerçekleştirilen konuşmaları canlı olarak bir dilden diğerine çevirebilecek bir özellik olan Voice Focus’u da içeriyor.

Ayrıca, telefonun pilini %80’e kadar şarj edip, kullanıcı uyanmadan önce %100’e kadar şarj etmeye devam eden yeni bir Pil Koruma özelliği de sunulacak.

One UI 6.1, yapay zeka odaklı yenilikleri ve pil koruma özellikleriyle Samsung kullanıcılarına daha zengin bir deneyim sunacak gibi görünüyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -