Ana SayfaNe nedir?Yandex Navigasyon

Yandex Navigasyon

- Advertisment -

Dünya çapında önemli bir arama motoru haline gelen Yandex’in hizmetleri hızlı bir şekilde sürmeye devam ediyor. Türkiye’deki yatırımları ile diikat çeken Rus şirket özellikle son zamanlarda Google için ciddi bir rakip olmuş durumda.

Yandex son 2-3 yıl içerisinde yaptığı hizmetlerle teknoloji dünyası içerisinde daha fazla dikkat çekmeyi başarmış görünüyor. İstikrarlı bir tablo çizen şirket, birçok hizmeti ile internet teknolojisi içerisinde ön plana çıkmayı başarmış durumda. Yandex Navigasyon ile bu çıtayı biraz daha yükselten şirket kaliteli yazılımlar üretmeyi başarmış durumda.

Yandex Navigasyon öncelikle sürücülerin en uygun yolları tercih etmesini sağlar. Uygulamayı kullandığınız zaman dilimi içerisinde güncel bir şekilde sizlere bilgi aktarmaya devam eder. Rusya, Ukrayna, Belarus ve Türkiye’de hizmet veren uygulama rotaları ve trafik yoğunluklarını baz alarak anlık bilgi sağlıyor. Ses ve ekran göstergeleri ile sürüş güvenliğiniz açısından sizlere hizmet veren Yandex Navigasyon 3D moduna sahip vektör şemaları kullanarak kendi alanının en iyileri arasında bulunuyor.

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -