Ana SayfaİndirWindowsphone Türkçe Market uygulaması indir

Windowsphone Türkçe Market uygulaması indir

- Advertisment -

Nokia Lumia modelleri için içerisinde 25 binden fazla uygulama barındıran Windowsphone mağazasında onlarca dilde uygulama bulunuyor. Bu da telefon kullanıcılarının mağaza içi arama yaparken Türkçe dili bulunmayan uygulamalar indirmesine yol açıyor. Ancak Türk bir firmanın çıkardığı uygulama sayesinde Windowsphone sanal telefon mağazası içerisinde yalnızca Türkçe dilinde olan uygulamaları indirebileceksiniz.

sanal-magaza-indir-windowsphone-turkce-market

Aramayı kolaylaştıran Türkçe Market uygulaması sayesinde istediğiniz uygulamaları çok daha kolay bulacaksınız. Türkçe Market öyle sıradan bir mağaza da değil. İçerisinde binlerce uygulama barındıran apk uygulaması Oyun,Bulmaca, Program, Anti-Virüs, Telefon koruma gibi Lumia dostu programların tümünü içeriyor. Uygulama içerisinde popülerlik durumu, indirme sayısı gibi ölçütlerle program ve uygulamaları kategorilere ayırıyor. Liste şeklinde sizlere sunulan uygulamaların arasından ihtiyacınız olan mobil uygulamaların tümüne erişmeniz kolaylaşıyor.

Windowsphone sanal mağazasına ihtiyaç duymadan en popüler uygulamalar ve ücretsiz uygulamalar, ücretsiz en popüler programlar, kullanıcıların en çok beğendiği, en çok oy verdiği puanı yüksek uygulamalar şeklinde kriterleri aratarak ihtiyacınız olan kaliteli ve güzel tüm uygulamaları indirebilirsiniz. Popüler ücretsiz oyunlar, popüler kitaplar, en çok indirilen oyunlar gibi imkanlar sunan ve Türkçe dil destekli olan uygulamaları bulunmaktadır. Nokia Lumia modelleri için indirebilen bu programı telefonunuza yüklemek için buraya tıklayın.

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -