Ana SayfaHaberlerWhatsApp Avatarlarında Kontrol Kullanıcıların Elinde Olacak

WhatsApp Avatarlarında Kontrol Kullanıcıların Elinde Olacak

- Advertisment -

WhatsApp, kullanıcıların uzun zamandır beklediği bir özelliği test etmeye hazırlanıyor. Yakında gelecek olan güncelleme ile artık avatar çıkartmalarınızı kimlerin kullanabileceğine siz karar vereceksiniz.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcı deneyimini daha da geliştirmek için yeni bir özelliği test ediyor. WhatsApp’ın gelecek güncellemesi ile avatar çıkartmalarınızı kimlerin kullanabileceğine karar vermek artık sizin elinizde olacak.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgilere göre, WhatsApp, avatar çıkartmalarınızı kimlerin görebileceğini kontrol etmek için yeni bir gizlilik özelliği üzerinde çalışıyor. Bu yeni özellik ile Kişilerim, Seçili Kişiler veya Hiç Kimse arasından seçim yaparak, avatar çıkartmalarınızın kullanımını sınırlayabileceksiniz.

WhatsApp’ın gelecekteki güncellemesiyle birlikte, diğer kullanıcılarla birbirinize izin verirseniz, sohbetlerinizde kendi avatarınızın yanında diğer kullanıcıların avatarlarını da gösteren çıkartmalara erişebileceksiniz.

Kullanıcıların daha fazla gizlilik kontrolüne sahip olacağı bu yeni özellik, WhatsApp deneyimini daha kişiselleştirilmiş

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -