Ana SayfaAppleUygun fiyatlı Apple Airpods çıktı! Yenilenmiş Airpods ne kadar?

Uygun fiyatlı Apple Airpods çıktı! Yenilenmiş Airpods ne kadar?

- Advertisment -

Teknoloji devi Apple, yenilenmiş ürün mağazasına ikinci nesil AirPods Pro modelini ekleyerek kullanıcılara uygun fiyatlı bir seçenek sunuyor. Şu an için Amerika, Kanada ve birkaç Avrupa ülkesinde satışa sunulan bu yenilenmiş AirPods Pro 2 modeli, orijinal fiyatına göre 40 dolar daha uygun bir fiyat etiketine sahip.

UYGUN FIYATLI AIRPODS 2 PRO FİYATI NE KADAR?

Yenilenmiş AirPods Pro 2 modeli, Kasım 2022’de tanıtılan versiyonu olup, Lightning/MagSafe şarj kutusu ile geliyor. Şu an itibariyle 209 dolar fiyatıyla satışta olan bu model, Apple’ın online mağazasında yeni olarak satılan 249 dolarlık versiyona kıyasla daha ekonomik bir seçenek sunuyor.

Eylül 2023’te tanıtılan USB-C şarj kutusu ve bazı güncellemelerle gelen AirPods Pro 2 modeli henüz yenilenmiş ürün mağazasında bulunmamakla birlikte kullanıcılar şu anda uygun fiyatlı Lightning şarj kutulu versiyonunu temin edebilirler. Apple, yenilenmiş ürünlerini tam işlevsellik testinden geçirdiğini ve kapsamlı bir temizleme sürecinden geçirdiğini belirtiyor, bu da kullanıcılara güvenilir bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -