Ana SayfaAndroidUygulamalarınızın internet kullanımını nasıl kısıtlarsınız?

Uygulamalarınızın internet kullanımını nasıl kısıtlarsınız?

- Advertisment -

İstediğiniz uygulamaların internetinizi kullanmasına izin verip istediğiniz uygulamaların internetinizi kullanmasına izin vermediğiniz Yeni bir uygulama var.

Örneğin telefonumuzda çok sevdiğimiz ve her boş zamanımızda oynadığımız bir oyun var. Fakat oyunda can sıkıcı derecede reklamlar da mevcut. Bu reklamları engellemek için telefonun internetini kapatabilirsiniz ama bir yandan da Whatsapp’tan ya da diğer sosyal uyugulamalardan gelebilecek olan mesajlarınızdan ve bildirimlerinizden geri  kalamış olacaksınız.

Ya da internetinizin kotası azaldı ve bazı uygulamaların arka planda gereksiz yere interneti harcamasını istemiyorsunuz.

İşte bu tür durumların önüne geçmek için yararlı olabileceğini düşündüğüm yeni  bir uygulama var .Bu uygulama ile oyun olsun başka bir uygulama olsun hangisinin interneti kullanıp hangisinin kullanmayacağına karar verebilirsiniz. NoRoot Firewall  uygulamsı sayesinde root dahi gerektirmeyen ve bu tür amaçlar için geliştirilmiş bir uygulamadır.Bu anlamda bu ihtiyacı karşılayabilecek en iyi uygulamalardan biridir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -