Ana SayfaAndroidÜniversite tercih robotu indir

Üniversite tercih robotu indir

- Advertisment -

Uzun bir sınav maratonunun ardından sona gelindi. İlk aşamada YGS’ye ikinci ve son aşamada ise LYS sınavına giren öğrencilerin sınav sonuçları açıklandı. Artık zaman tercih yapma zamanı. Onlarca site, üniversitenin geçmiş puanları, tercih robotları.. Üniversite adaylarını sınav stresini aratmayacak yeni bir yolculuk bekliyor.

Tercihimizi sağlam, düzgün ve istediğimiz üniversitenin olması yönünde yapacağız. Çeşitli üniversitelerin taban ve tavan puanlarını tek tek gözden geçireceğiz. Bunu yaparken de internet ortamında bulunan mevcut kaynaklara tek tek göz gezdirecek, sınav ve üniversiteler hakkında bilgisi olan ilgili kişilere, danışmanlara kulak vereceğiz.

Bunun yanında tercih robotları, üniversite puan hesaplama yazılımları yalnızca internet ortamında bulunmuyor. Eşit, Sözel, Yabancı Dil ve Sayısal alanlarından tercih yapacak olan sizler bugün tanıtacağımız uygulamayı telefonunuza indirerek de nasıl bir tercih listesi yapılması gerektiği konusunda yeterli öngörüye erişebilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri nelerdir?

Tercih robotu 2014 uygulaması, öğrencilerin en çok tercih ettiği ve gitmek istediği üniversiteleri barındırmaktadır. Aldığınız puanı uygulama içerisinde yazarak geçen seneki ve daha eski taban ve tavan puanlara göre başarı sıralamanızı tahmini olarak hesaplayabilirsiniz.

En popüler üniversiteleri barındıran ve basit bir yazılıma sahip olan uygulama içerisinde ihtiyacınız yok ama yeni üniversite adayları için puan hesaplama ve bu puana göre ilgili üniversiteyi bulma gibi özellikler de yer alıyor. Ayrıca üniversitelerin adreslerini de barındıran Tercih Robotu içerisinden Marmara Üniversitesi, Ege Üniversitesi gibi eğitim kurumlarının orijinal sitelerine yönlenebiliyorsunuz.

  Uygulamayı nasıl indirebilirim?

Sadece Android işletim sistemi için hazırlanan programı Samsung, HTC, LG, Sony Xperia, Casper, Huwaei, General Mobile mobil cihazlar ve android tabletler için indirebilirsiniz. Tercih robotu puan hesaplama ve tercih listesi oluşturma programını indirmek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -