Ana SayfaNasıl yapılır?Tinder eşleşme sorunları ve çözümü

Tinder eşleşme sorunları ve çözümü

- Advertisment -

Tinder, eşleşme sistemine dayanan, kullanıcıları eşleştiren ve bu yolla iletişim kurmalarına olanak tanıyan arkadaşlık uygulamasıdır. Diğer platformlardan farklı olarak Tinder’e arkadaş ekleme ve takipleşme yerine eşleşme mevcuttur. Kişiler eşleşme sağlandığında birbiriyle mesajlaşabilmektedir. Fakat kimi zaman Tinder kullanıcıları eşleşme problemleri yaşamaktadır. Peki kişiler ne tarz eşleşme sorunu yaşıyor ve bunların çözümleri nelerdir?

Tinder’da eşleşme olmuyor sorunu

Tinder’in eşleşme dışında bir başka yöntem önermediğini ve iletişimin tek bu yolla sağlandığını belirtmiştik. Peki “Eşleşme yakalayamıyorum” diyorsanız sorunun çözümünü nerede aramak ve ne yapmak gerekiyor? Eşleşme olmamasının ardında pek çok neden yatabilir. Tinder’da arama kriterlerinizi ve mesafeyi genişletin. Daha popüler ve ilgi odağı fotoğraflarınızı yükleyin. Hakkımda bölümüne beğeni toplayan açıklama girin. Eşleşmeyi arttırmak için “Instagram ve Spotify” hesaplarınızı Tinder’a bağlayın.

Eşleşmeyi yanlışlıkla kaldırırsak ne olur?

Tinder’da eşleşme kaldırmak kişiyle kalıcı olarak iletişim kurulamaması anlamına gelir. Maalesef eşleşme kaldırma işlemi tersine döndürülemez veya eşleşme silme geri alma yapılamaz. Tinder yönetiminin bu noktada başka hiçbir açıklaması bulunmuyor.

Eşleşme var ama mesaj gitmiyor sorunu

Eğer eşleşme olduğundan eminseniz internet bağlantısını ve uygulama sürümünü kontrol etmeniz gerekebilir. Mesaj yollarken yanında kırmızı ünlem işareti çıkması bir hata oluştuğunun bunun internetten kaynaklı olabileceğinin veya uygulamanın servis dışı olduğunun (düşük bir ihtimal) göstergesi olabilir.

Eşleşme yüklemesinin uzun sürmesi sorunu

Tinder kullanıcıları eşleşmenin uzun sürmesinden şikayetçi olabiliyor. Buna çözüm olarak hesabınızda çıkın ve tekrar giriş yapmayı deneyin. Tinder’in güncel sürümde olduğundan emin olun. Ayrıca bu hata Tinder uygulamasından kaynaklı olabilir ve genellikle yüklenme problemleri geçici sürelidir.

Eşleşmenin kaybolması sorunu

Eşleşmeyi silmediğiniz halde kaybolduysa bunun iki anlamı olabilir: kişinin hesabını artık kullanmıyor olması ve sizi eşleşmeden çıkarmış olması. Eşleşme kaybolmasını kontrol etmek için hesabınızdan çıkın ve tekrar giriş yapın.

Tüm eşleşmelerim silindi sorunu

Genel olarak Tinder’da bakım gerçekleştiğinde bu tarzda problemler ortaya çıkmaktadır. Bir süre bekleyin ve ardından yapacağınız işlemi tekrarlayın. Eğer değilse Tinder uygulamasını üst sürüme yükseltin.

Aşağıdan Tinder kullanıcıları için hazırladığımız yazımızda eşleşme arttırmak için ipuçlarımızdan yararlanabilirsin.

Tinder’da eşleşme nasıl arttırılır? | 5 İpucu

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -