Taksi uygulaması indir

-sponsor-

İstanbulluları sevindirecek bir haber! Trafik derdinden muzdarip olan, taksi çağırma noktasında sıkıntı yaşayanlar BiTaksi uygulamasıyla artık rahata kavuşacak. Taksi çağırmanın yeni yöntemi teknolojiyle buluştu ve size büyük bir kolaylık sağladı. Telefonunuzdan Bitaksi uygulamasını açın, dokunun ve taksiniz ayağınıza kadar gelsin.

BiTaksi uygulaması nasıl çalışıyor?

Taksi çağırma uygulamasında bir ilke atan BiTaksi uygulaması taksiye ihtiyaç duyan tüm İstanbulluları güvenle ve taksi duraklarının telefon numaralarına ihtiyaç duymadan istediği noktaya taşıyor. Taksi çağırmak için bildirim gönderiyorsunuz ve sizin için yola çıkan taksiyi haritadan takip edebiliyorsunuz. Dakikalarca taksi bekleme derdinden kurtuluyor, taksicileri arayıp onlarla iletişim kurmak yerine uygulama ile ayağınıza kadar getirtebiliyorsunuz.

  Peki Taksimetre?

Taksimetre siz taksiye binmeden asla çalışmaz. Ayağınıza kadar gelir, binersiniz ve taksimetre bu suretle tutar işlemeye başlar. Ekstradan hiçbir ücret ödemezsiniz. Taksiye bindikten sonra taksimetrede kaç lira yazıyorsa o fiyatı ödersiniz.

Yorum

Bindiğiniz taksi aracının şoförüne internet üzerinden değerlendirmede bulunabilir, 5 üzerinden puan oylaması yapabilirsiniz. Böylelikle taksiciler birliği görüşlerinizi ve puanınızı dikkate alarak size daha iyi bir hizmet sunmak için gerekli değerlendirmeleri yapar, gerekirse değişikliğe giderler.

Ödeme

İster nakit olarak isterseniz kredi kartı ile taksi ücretini ödeyebilirsiniz. Eğer takside unuttuğunuz bir eşya, bir cüzdan, bir çanta varsa ise bunun da çözümü basit; yolculuğunuz boyunca kayıt altında tutulan müşteri bilgileriniz aracılığıyla araçta unuttuğunuz her türlü eşyanızı uygulama aracılığıyla iletişime geçerek geri alabilirsiniz.

Sürücüler

BiTaksi ile çağırdığınız tüm taksiciler lisanslıdır ve korsan olma ihtimali sıfırdır. Eğer güvenli yolculuk taraftarı iseniz, yolculuk esnasında huzurla bir noktadan diğer bir noktaya erişmek istiyorsanız BiTaksi taksi uygulaması tam size göre.

Uygulamayı nasıl indirebilirim?

BiTaksi uygulaması iPhone, Apple Tab Tablet, Samsung, HTC, General Mobile, LG, Sony Xperia, General Mobile, Huwaei, ve diğer android telefonların tümü için ücretsiz olarak indirilebilir uygulamadır. iOS ve Android işletim sistemleri için tasarlanan ve ilerleyen günlerde diğer büyükşehirlerde de yaygınlaşması beklenen taksi çağırma uygulamasını indirmek istiyorsanız yukarıda sahip olduğunuz telefon modelinin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz