Super Ball Juggling indir

-sponsor-

Flappy Bird’ün Vietnam’lı geliştiricisi Dong Nguyen yeni bir oyuna daha imza attı. Adı Super Ball juggling. Flappy Bird’den sinir bozucu olmak noktasında hiç bir farkı olmayan Super Ball Juggling oyunu Türkçe’ye çevrildiğinde Süper Top Hokkabazlığı gibi bir anlama sahip.

super-ball-juggling-symbian

Super Ball Juggling oyunundaki amaç yine ekrana dokunmaya odaklı. Mantığı yine Flappy Bird gibi çok basit. Oyunda sadece top sektiriyoruz. Topu bir süre sektirdikten sonra level 2’ye geçiyoruz ve ikinci top ile oyuna devam ediyoruz. Arkadaşınızla rekabet edebileceğiniz bu uygulama ile hiç sıkılmadan saatlerce oyun keyfini sürdürebilirsiniz. Ancak dikkatli olmanız gereken bir nokta var ki o datelefonu duvara fırlatmamak.

Yazının başında da belirttiğimiz gibi sinir bozuculukta üstüne oyun tanınmayacak olan Super Ball Juggling şuan için sadece iOS işletim sistemine sahip kullanıcılar tarafından indirilebilmektedir. iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3s, iPhone 3 ve iPad, iPod kullanıcıları aşağıdaki linkten indirebilir.

Super Ball Juggling oyununu iPhone için indir.

Peki diğer telefonlar için Super Ball Juggling oyunu indirilemiyor mu?

Super Ball Juggling oyununun android, windows phone 8, OS ve diğer işletim sistemleri (symbian) için mevcut sürümü yoktur. Samsung, HTC (Desire, One, Max, Mini), LG (Lite, Pro, G2), Sony Xperia (Z, L, X), General Mobile(Discovery, Elite, Lite), Casper (Via), Piranha (Zen), Vodafone (Smart, Mini), Turkcell(T20, T40) Nokia (Lumia, Symbian, Asha, C5, C3, 5800) telefonları için şuan için indirilememektedir.

Ancak Super Ball Juggling’e benzeyen Super Juggling ball oyununu google play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Super Juggling Ball indir

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz