Ana SayfaAndroidSon Ayların Popüler Mobil Uygulaması: Tahmin Et!

Son Ayların Popüler Mobil Uygulaması: Tahmin Et!

- Advertisment -

Akıllı telefon teknolojisinin iyi bir seviyeye yükselmesi ile birlikte birçok mobil uygulama ile karşı karşıya kalmış durumdayız. Tüm dünyada iOS ya da Android temelli işletim sistemlerine göre yüklenen mobil uygulamalar son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiş durumda.

Tahmin Et! - screenshot thumbnail

Mobil uygulamalar sayesinde birçok anı renklendirmeyi başarabiliyoruz. Son haftaların en fazla yüklenen oyunlarından biri olan ”Tahmin Et” ister arkadaşlarınız ile isterseniz aileniz ile kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama. Oyun içerisinde yer alan kartları istediğiniz şekilde karşı tarafa aktararak bir iletişim gerçekleştiriyorsunuz. Tahmin et uygulaması ile eğlenceli dakikalar yaşayabilir sevdikleriniz ile hoş anlar geçirebilirsiniz. Uygulamanın size verdiği süreyi kullanarak kelimeleri en uygun şekilde aktarmalısınız.

Uygulamayı yüklemek isteyen ndroid kullanıcıları   https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bm.tahminet linkini iOS kullanıcıları ise https://itunes.apple.com/tr/app/tahmin-et!/id969863095?mt=8 linkini kullanabilir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -