Sms yedekleme (Android)

-sponsor-

SMS yedekleme hiç bu kadar kolay olmamıştı. SMS Backup & Restore uygulamasıyla silinen mesajlara artık son noktayı koyabiliriz. 10 milyona yakın indirme sayısıyla ve 5 üzerinden 4.6 puanıyla hizmet noktasında başarısını oraya koyan SMS Backup & Restore uygulamasıyla artık çok daha rahat edeceksiniz.

Dilerseniz programın özelliklerine ve nasıl telefonda sms yedeklendiğine bir göz atalım. Özellikleri:

  • Hangouts’u açma ve kapatma imkanı.
  • Sms ayarlarına erişme, etkin kılma.
  • Yedeklenen sms’leri XML formatında açabilme. ( XML formatıyla Sms’lerinizi bilgisayara taşıyabilir, kayıt altında tutabilirsiniz. )
  • Seçeceğiniz tarihlere göre otomatik yedekleme yapma.
  • Backup (Geri yükleme) sayesinde mesajlarınızı başka bir telefona taşıyabilme.
  • İster tümünü isterseniz seçili mesajları görüntüleme özelliği.
  • E-maillerinizi yönetme ve yedekleme özelliği (Gmail, Live, Messenger)

SMS yedekleme sayesinde mesajlarınızı yedekleneceği için silebilir, telefonunuzda yeni yerler açabilir, dolup taşan mesaj kutunuzu boşaltabilirsiniz. Ayrıca özelliklerde de bahsettiğimiz gibi telefonunuzda bulunan ( sizin için önem taşıyan) mesajları başka bir telefona aktarmanıza da olanak tanıyor.

SMS yedekleme programını indirmek ve telefonunuza yüklemek için Samsung, HTC, LG, Casper, General Mobile, Sony Xperia, Huwaei ( Turkcell, Vodafone, Avea) ve diğer android telefonlardan herhangi bir modele sahip olmanız yeterli. Telefonda sms yedekleme programını tercih edenlerden olmak istiyorsanız ve bu ücretsiz uygulamayı kaçırmayayım diyorsanız buraya tıklayın ve indirin.

Not: Uygulama dünya genelinde en çok indirilen ve en kullanışlı uygulamalardan bir tanesidir. Faydaları saymakla bitmeyecek telefon dostu bu uygulamayı mobilkaynak ekibi olarak telefonunuzda bulundurmanızı öneriyoruz.

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz