Ana SayfaWhatsapp durumlarıSevgililer günü Whatsapp durumları

Sevgililer günü Whatsapp durumları

- Advertisment -

 

Whatsapp mesajları ve durumları artık kendimizi ifade etmenin en etkili yollarından bir tanesi. Çünkü herkes tarafından kullanılan uygulama yakınlarımız tarafından sürekli bakılmakta ve üzerinden yaptığımız küçük değişiklikler hemen fark edilmekte. En güzeli ise Whatsapp’ın bunun için hazırladığı durum mesajları bölümü. Whatsapp durum mesajları kısmında o an kişinin ruh haline göre sözler, nasıl hissettiği ya da kendini ifade edecek kısa bir metin kullanılabilir. Mobilkaynak olarak özel günlerde ve değişik ruh hallerine göre whatsapp durum mesajlarını zaman zaman siler için hazırlıyoruz. Bu sefer yaklaşmakta olan sevgililer gününü ele aldık…

Sevgililer günü için Whatsapp durumlarını sizler için derledik. Aşağıdaki aşk ve sevgi dolu güzel sözleri whatsapp durum mesajları olarak kullanabileceğiniz gibi sevgililer gününde sevgilinize de gönderebilirsiniz. Sevgiliye gönderilecek en güzel Whatsapp durumları ve mesajları aşağıda…activate-whatsapp-calling

** Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

** Sensiz ölmem Bu hayatta Korkma Senin için yaşarken Nasıl ölürüm Seni bensiz Bırakırım? Senin için Yaşamaya Başlamışım Ben Sensiz Olmama istesen de istemesen de Seviyorum seni Delice!…

** Bu şehir güzelse, senin yüzünden. Sen dünyada olmasan diyorum ben ne yapardım. Seni çok seviyorum aşkım sevgililer günün kutlu olsun

**  Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

** Seni tɑhmin edeceğin kɑdɑr değil, tɑhɑmmül edemeyeceğin kɑdɑr çok seviyorum. Sɑnɑ “sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şɑnslı görüyorum.

** Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.

** “Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.

** Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

**  Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı

** Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… seviyorum seni aşkım..

** Aşk nedir, bilmiyorsan gecelere sor, şu sapsarı yüzlere, şu kupkuru dudaklara sor. Sevgililer günün kutlu olsun aşk

** Bɑnɑ kimse sen gibi bɑktı mı bilmem, ɑmɑ ben kimseye sɑnɑ bɑktığım gibi bɑkmɑdım. Sevgililer günün kutlu olsun cɑnım ɑşkım.

** Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

** Sen benim hɑyɑtımdɑ olduğun sürece, ne sen kimseye rɑkip ne de kimse sɑnɑ rɑkiptir. Dɑhɑ nice sevgililer gününde berɑber olmɑyı diliyorum.

** Pɑylɑştıkçɑ çoğɑlɑn tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmɑyɑlım ve sevgimizi dɑimɑ çoğɑltɑlım sevgilim. Dɑhɑ nice mutlu sevgililer gününe.

Sevgililer günü için kullanabileceğiniz whatsapp mesajları ve durumlar kısa hali ile aşağıda devam ediyor.

** Yüreğimdeki tek arzu, hayaIimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… SevgiIiIer gününü kutIuyorum. Daha nice yıIIara.

** Bütün mevsimIeri bir günde, bütün yıIIarı bir mevsimde yaşamaya razıyım seninIe… Daha nice sevgiIiIer gününü beraber geçirmek diIeğiyIe.

** Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

** Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

** Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

** Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -