Ana SayfaAndroidSevgilim nerede uygulaması indir (Takip Programı, Android ve iOS)

Sevgilim nerede uygulaması indir (Takip Programı, Android ve iOS)

- Advertisment -

Takip uygulamalarına yepyeni bir program eklendi: Family Tracker. Ailede çocuklarınızın güvenliği için onları takip edebilmenizi sağlayan bu uygulama sayesinde hem çocuğunuzun hem de ailenizi binevi koruma altına alır. Dilerseniz yakın arkadaşlarınızı, kocanızı/karınızı, kız veya erkek arkadaşınızı (sevgilinizi) Family Tracker ile takip edebilirsiniz.

Aile/Sevgili takip uygulaması gayet kullanışlı bir arayüze ve tasarıma sahip. Çocukları için endişelenen aileler ve sevgilisinin nerede olduğunu merak eden erkek ve kız arkadaşların imdadına yetişecek bu uygulamanın negatif yönü de bulunuyor. Family Tracker / Aile takip etme programı sizden aylık çok fazla ücret talep ediyor.

Sevgilim nerede? Sevgilimi nasıl bulabilirim? Nasıl takip edebilirim? Kız arkadaş takip etme uygulamaları şeklinde Google’da aramalar yapmanıza gerek yok. Family Tracker size yeter de artar bile.

svegili-aile-kiz-erkek-arkadas-takip-etme-programi

Family Tracker ne işe yarıyor?

Uygulama maalesef ücretsiz değil. Ancak aylık 12 TL ücret karşılığında satın alıp sevgilinizi takip edeceğiniz uygulamanın full, crackli sürümünü sizinle paylaşacağız. Sevgilimizin nerede olduğunu görmek çok ama çok daha önemli. Yoksa hem şüphelerimiz artacak hem de başımıza kötü şeyler gelecek. Sinirden kendi kendimizi yiyip bitireceğiz.

Ayrıca aileler için son derece kullanışlı olacak takip uygulamasında eğer çocuğunuz okuldayken herhangi bir terslik yaşarsa acil sinyal komutuyla size haber yollayabilir ve anında bir facianın ve tehlikenin önüne geçebilirsiniz.

Family Tracker nasıl indirebilirim?

Family Tracker kız arkadaş/sevgili/aile takip programını iOS ve android işletim sistemine sahip mobil telefon ve cihazlara indirebilirsiniz. Android telefon ve tablet için buraya tıklayın takip uygulamasını indirin. iOS işletimli iPhone, iPad ve iPod için aile takip etme programını indirmek için ise buraya tıklayın.

sevgili-takip-etme-programi

Family Tracker’in dışında bir uygulama daha paylaşacağız yalnız bu uygulama sadece android işletim sistemli telefonlar i.çin indirilebiliyor. Samsung, HTC, LG, Sony Xperia, Casper, General Mobile gibi modellere indirebileceğiniz Family GPS Tracker uygulamasını buradan ücretsiz yükleyerek çok gezen bir sevgiliniz varsa ve merak içinde kalıyorsanız artık bu derde son. Apk versiyonunu indirip hafıza kartına kendiniz yüklemek istiyorsanız buraya tıklayın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -