Set DNS programını indir

-sponsor-

Telefon dünyasında yepyeni bir gelişme. Artık DNS değiştirmek çok daha basit. Telefonunuzda DNS ayarları yapmak için resimli anlatımlara, adım adım uygulanması gereken maddelere ihtiyacınız kalmayacak. Yapacağınız iki ufak adımla android işletim sistemine sahip telefonunuzdan web tarayıcınız üzerinden internette özgür olarak gezebileceksiniz.

Geçtiğimiz günlerde hükümetin aldığı kararlar nihayetinde yasaklı sitelerin sitesi gün geçtikçe artıyor ve bunlardan nasibini alan büyük siteler arasında Youtube ve Twitter’da yer almakla birlikte Facebook sitesine de yasak geleceği büyük ihtimal arasında yer alıyor.

  Peki bunu nasıl yapacağız?

İnternette sınırsız eğlencenin tadını çıkarmak için SET DNS uygulamasını indirmeniz yeterli olacak. Set DNS içinde barındırdığı farklı kaynakların adreslerini telefonunuza uygular ve size sınırsız gezinti fırsatı sunar.

Öncelikli olarak uygulamayı indiriyorsunuz, resimde görüldüğü gibi kullanmak istediğiniz DNS’yi seçip Apply butonuna basıyorsunuz. Yapmanız gereken şey sadece bu.

dns-değiştirme-mobilkaynak

  Set DNS programını nasıl indirebilirim?

DNS programı arayışı içerisindeyseniz ve telefonunuzdan dns erişimi ile internete bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki listeden sahip olduğunuz telefon modelinin üzerine gelin ve programı ücretsiz olarak indirin.

 Ücretsiz İndir

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz