Ana SayfaAndroidSamsung'tan müjde: İki model daha Android 14 alacak! İşte o modeller...

Samsung’tan müjde: İki model daha Android 14 alacak! İşte o modeller…

- Advertisment -

Samsung, Android 14 tabanlı One UI 6.0 güncellemesini Galaxy F54 ve M53 modellerine ulaştırdı. Galaxy M53 için “M536BXXU4DWL2” yapı numarası ve 2,39GB boyutunda olan güncelleme, 1 Kasım 2023 güvenlik yamasını içeriyor. Galaxy F54 için ise “546BXXU3BWL1” yapı numarası, Kasım ayı güvenlik eki ve 2.37GB dosya boyutuna sahip.

Önümüzdeki hafta, birçok Samsung cihazı daha Android 14 tabanlı One UI 6 güncellemesini alacak. Güncellemeleri kontrol etmek için Ayarlar » Yazılım Güncelleme bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

ONE UI 6.0 YENİLİKLERİ NELER?

One UI 6.0, yeniden tasarlanmış bir Hızlı Panel, Galeri için Yapay Zeka özellikleri, yeni kamera widgetları, çoklu görev yeteneklerinde değişiklikler ve bir dizi yenilik sunuyor. Bunlar arasında Samsung klavye için yeni emoji tasarımı, tabletler için Windows bağlantısı, yenilenen hızlı ayarlar, ana ekranda görev çubuğunu otomatik gizleme ve sürükle-bırak desteği, paylaş panelinde resim ve video önizlemeleri, serbestçe konumlandırılabilen kilit ekranı saati gibi özellikler bulunuyor.

Ayrıca çeşitli kamera iyileştirmeleri, daha akıllı uçak modu, Samsung İnternet tarayıcıda arka planda video oynatma, kötü amaçlı uygulamalara karşı ekstra koruma katmanı, Bixby geliştirmeleri ve daha fazla erişilebilirlik özelliği de sunuluyor. Bu güncellemeler, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde artırmaya yönelik kapsamlı bir yenilik getiriyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -