Ana SayfaİndirSamsung J7 için Konuşan Kedi Tom İndir

Samsung J7 için Konuşan Kedi Tom İndir

- Advertisment -

Dünyanın en çok indirilen mobil oyunlarından birini keşfet! Konuşan Kedi Tom, bir sanal evcil kedi olarak 135 farklı ülkede oldukça popüler.

dinazoroyunlari-netkonusan-kedi-tom

Konuşan  Kedi Tom kullanıcılara eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Yavru bir kedi olarak edindiğiniz Tom’un yetişkin bir kedi olabilmesi için size ihtiyacı var! Ona isim verin, onunla birbirinden eğlenceli oyunlar oynayın ve Tom’un yaşamının bir parçası olun!

Oyun içerisindeki kıyafet seçeneklerinden Tom’u istediğiniz şekilde giydirin. Ayrıca kıyafetiyle uyumlu olabilecek aksesuarları da Tom için kullanın. Aynı zamanda Tom’un evini dekore edin, düzenleyin. Oyunun özellikleri:

  • Oyun içerisinde yer alan mini oyunları deneyimleyin. Baloncuk Vurmaca, Jelibon Birleştir, ZıpZıp Gezegen ve diğerleri!
  • Tom’u sevdiği yiyeceklerle besleyin, uyku saati geldiğinde onu uyutun. Kişisel bakım ve ihtiyaçları için ona yardımcı olun.
  • Tom’un duygusal değişimlerine ayak uydurun. Aç iken mutsuz olabilir. Sıkıldığında huysuz olabilir. Onunla güzel vakit geçirerek eğlenmesine ve mutlu olmasına yardımcı olabilirsiniz.
  • Diğer kullanıcıların Tom’unu da gözlemle. Diğer Tom’ların görünüşlerini incele ve hazineyle dolu olan sandıkları bul ve paraları kazan!
  • Tom ile seviye atladıkça yepyeni ödüller seni bekliyor. Oyun içerisinde öğeleri ve hazinelerin kasalarını açabileceğin 9 farklı aşlama göreceksin. Üstelik Tom’u yetiştirmek 999 aşamadan oluşuyor.
  • Sıkıldığında Tom ile iletişime gir. Merak etme, Tom söylediğin her şeyi tekrarlayabiliyor. Onu dürtebilir, okşayabilir hatta gıdıklayabilirsin. Tom’un tepkilerini gözlemleyerek keyifli anlar yaşayabilirsin.

hqdefault

Android platformda Samsung J7 için Konuşan Kedi Tom indir

 

 

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -