Ana SayfaAndroidPrezi Viewer indir

Prezi Viewer indir

- Advertisment -

Prezi dünya genelinde en çok tercih edilen sunum hazırlama araçlarından biridir. Powerpoint ve klasik sunumlara benzer uygulama arayanların tercih edeceği Prezi oldukça beğenilen ve sunum hazırlamaya farklılık katan bir araçtır.

Günümüzde, dijital çağa her geçen gün daha da yakınlaştığımız şu zamanlarda sunum hazırlamak büyük önem arz ediyor. İş dünyasından pek çok meslek sunum hazırlamayı gerektiriyor ve meslektaşlarımıza, çalışana, işverene ve eğitim verdiğimiz kişilere bilgi aktarmada sunum yapmak işleri kolay hale getiriyor.

İnternette araştırma yapıldığında pek çok sunum hazırlama aracı bulunuyor ancak kullanıcılar arama kriterlerinde en iyi ve en çok indirilen sunum araçlarını tercih ediyor. Prezi de bu noktada işini layıkıyla yerine getiren ve sunum hazırlamayı sağlayan araçlardan biridir.

Bilindiği üzere Microsoft’un Powerpoint ve Google’ın sunu hazırlama araçları en çok indirilenler arasında yer alıyor, ancak Prezi de hatrı sayılır oranda kitleye sahip ve powerpoint sunularından farklı bir sayfalandırma stiline sahip. Görsel ve tasarım noktasında farkılılık taşıyan bununla birlikte kullanıcılara farklı araçlar sunan Prezi görsellik algısı yüksek kişilerin tercih edebileceği bir araç olabilir.

Prezi özellikleri neler?

Prezi uygulamasına telefondan ve tabletten erişmek ve sunuları yönetmek mümkündür. Her daim bilgisayar başında olamayanlar ve telefondan sunum hazırlamanın yollarını arayan kullanıcılar tercihlerini Prezi’den yana kullanabilirler. Prezi çevrimiçi ve çevrimdışı modda çalışabilmektedir. Tüm sunumlara erişim ve görüntüleme mümkündür.

Prezi sunuları işlenebilir ve sosyal medya, mail ve mesaj araçları ile paylaşılabilir. Bunun yanında çeşitli Prezi kullanıcılarının sunularına geribildirim veya yorum bırakılabilir. Prezi telefon uyumludur ve nesne sürükleme, tablo oluşturma gibi özellikler sunmaktadır. Ayrıca Prezi’yi Android veya iOS aracı üzerinden büyük ekranlı aygıtlara sunum yapmak üzere bağlamak mümkündür.

Prezi nasıl indirilir?

Prezi uygulaması hem Android hem de iOS (iPhone) cihazlara ücretsiz indirilebilir durumdadır. Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak ,App Store veya Google Play Store, mağazalardan cihazınıza yükleme yapabilirsiniz.

Bilgi: Prezi uygulamasının şu an için Türkçe dilde desteği bulunmamaktadır.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -