Pou indir

- Advertisment -

Pou oyunseverler için geliştirilen Android’e ücretsiz iOS işletim sisteminde 3.49 TL gibi cüzzi bir rakam karşılığında indirilebilen bir hayvan besleme oyunudur. Pou her ne kadar bir hayvana benzemese de o gerçekten bir hayvan. Ama farklı bir hayvan. Yani pou bir bit. :)

Pou oynarken bitinize isim verebilir, çeşitli yiyeceklerle onu besleyebilir hatta onu yıkayabilirsiniz. Canı sıkıldığında onunla beraber gezebilir, alışveriş merkezlerine girebilirsiniz. Bu sevimli evcil hayvanıyla vakit geçirmek için lütfen aşağıdaki telefon modelinize uyumlu indirme linkine tıklayın.

pou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

iPhone

iPhone için Tictoc, iPhone 5S, iPhone 5c, iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 3 ve iPhone 3s için uyumludur.

iPhone için ücretsiz Pou indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

iPhone için ücretsiz Pou indir

iPhone 3 ve 3s için Pou indir

iPhone 4 ve 4s için Pou indir

iPhone 5 ve 5s için Pou indir

Samsung

Samsung kullanıcıları için Pou’nun , Samsung S3, Samsung S4, Samsung S3 mini, Samsung Note, Samsung Bada için ve Android işletim sistemi kullanan diğer Samsung modelleri için versiyonu mevcuttur. Samsung için ücretsiz Pou  indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkten Google Play Pou sayfasına erişebilirsiniz.

Samsung için ücretsiz Pou indir

Samsung Galaxy Pou indir

Samsung Galaxy Ace Pou indir

Samsung Wonder Pou indir

Samsung Android Pou indir

Samsung Pou indir

Nokia

Nokia için ücretsiz Pou indirmek isteyen kullanıcıların Windowsphone işletim sistemi kullanıyor olması gerek. Özellikle Nokia Lumia için yaygın olarak kullanılan Windows Phone için ücretsiz Pou ‘ya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Symbian için Pou indirmek için Smartphone’da oyun keyfi sürmek için aşağıdaki linklerden telefonunuza uygun olanı seçin ve yükleyin.

Nokia için ücretsiz Pou indir

Nokia Lumia için Ücretsiz Pou  indir

Windows Phone için Pou indir

Android

Android işletim sistemi kullanan, Turkcell T20 için Pou , Turkcell T40 için Pou , Vodafone Smart Mini için Tictoc, HTC Desire ve HTC’nin diğer modelleri için Pou ücretsiz indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Android için Pou indir

Htc için Pou indir

Turkcell T40 için Pou indir

Turkcell T20 için Pou indir

Huwai için Pou indir

Pou İndir

Blackberry

Blackberry Curve, Blackberry Z10, Blackberry Gold, Blackberry için Pou indirmek istiyorsanız aşağıdaki linklerden telefon modelinize uyumlu olan linki seçin ve yükleyin.

Blackberry Pou indir

Blackberry Z10 Pou indir

Tablet için Pou indir

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Pou telefonlarınız yanı sıra Samsung, Iphone tabletleriniz için de kullanabilirsiniz. Tablet için Pou ücretsiz Türkçe Pou indirmek istiyorsanız aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Samsung Tab2 için Pou indir

Samsung Tablet için Pou indir

iPad için Pou indir

Bilgisayar

Bilgisayarınız da Pou kullanmak için, Tictoc’u ücretsiz olarak Bilgisayarınıza indirmeniz, kurmanız gerekir. Aşağıdaki linkten ücretsiz olarak Bilgisayarınıza Pou indirebilirsiniz. Alttaki linkte Pou yapımcısının bir çok oyununu içermektedir ve bilgisayarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Angry Birds, Candy Crush, Bina patlatma, Araba yarışı ve dövüş oyunları daiçerir.

Bilgisayar için Pou indir

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -