Ana SayfaAndroidPost Hill Climb Truck Racing indir (Tırla yük taşıma oyunu)

Post Hill Climb Truck Racing indir (Tırla yük taşıma oyunu)

- Advertisment -

Post Hill Climb Truck Racing, yük taşıma oyunlarını seven, tırla yük taşımaktan hoşlanan kullanıcılar için üretilmiş bir Android oyunudur. Oyunda yükümüzü alıyoruz ve varış noktasına taşıyoruz. Dikkat etmemiz gereken bir şey var ki tıra yüklenen malzemelere zarar vermememiz gerekiyor. Bu yüzden tırı sürerken dikkatli olmak zorundayız.

Ücretsiz oyun kategorisinde yer alan eğlenceli yarışlardan biri olan Post Hill Truck Racing oyununda grafikler ve oyun mekanikleri öyle çok gelişmiş değil. Ancak yine de anlaşılır ve basit bir yapıya sahip olması kullanıcıların oldukça hoşuna gidiyor.

post-hill-climb-truck-racing_2_1280x800

Oyunda iki farklı kamera bulunuyor. Tırı hem içeriden hem de dışarıdan görünecek şekilde iki farklı açıdan sürebiliyoruz. Ekranın solunda bulunan direksiyon ile tırımızı kontrol ederken, sağ bölümde bulunan gaz pedalı ve fren ile hız yapıyoruz. Sol üst köşede bulunan para da süremizi temsil ediyor. Ne kadar erken varırsak ve malzemeyi az dökersek o kadar çok altın kazanıyoruz. Bunun yanında arkanızı görmeye yarayan aynalar da ekranın sağ ve sol kenarlarında sabit olarak duruyor.

Oyunda para kazandıkça tırınızı geliştirebiliyor ve daha hızlı, süspansiyonu, frenleri daha çoklü tırlar satın alabiliyorsunuz. Tır oyunları indirmek isteyenler için gayet ideal diyebileceğimiz Android tır oyununu Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile Discovery, Casper Via, Vestel Venüs, Sony Xperia ve diğer Android tablet veya telefonlar tarafından desteklenmektedir. Post Hill Climb Truck Racing tır sürme oyununu indirmek için buraya gidin.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -