Ana SayfaAndroidPiano Tiles indir

Piano Tiles indir

- Advertisment -

Malumunuz sıcaklarla dolu bir 2014 yazına girdik ve okullar kapandığı için bir çoğumuzun canı sıkılabilir. Bu yüzden canınız sıkılmasın diye, yaz ayına uygun eğlenceli ve basit bir tasarıma sahip olan Piyano Tiles’ (Piyano Taşları(Döşemeleri) adlı oyunu tanıtmaya karar verdik.

006d1f59-31b3-4e8b-a32c-ec02737cc448

İnsanın refleksini geliştirmeye ve arttırmaya meyilli olan Piano tiles oyununda en büyük amacımız hızlı hareket etmek ve çabuk düşünmek. Eğer bu ikisini bir arada yürütebilirsek başarıya ulaşabiliyoruz. Oyun içerisinde Classic, Arcade, Zen, Relay ve Rush başlıkları altında farklı oyun seçenekleri bulunuyor. Sloganı Don’t Tap The White Tile olan ve dünya genelinde popüler bir oyun haline gelen Piano Tiles oyunundaki amacımız Beyaz Karelere kesinlikle dokunmamak.

328b8015-0731-42f2-8eb0-1132021926c2

iPhone, iPad, iPod (iOS) ve Samsung, HTC, LG, Sony Xperia, Huawei, Caper, General Mobile (Android) ve Nokia Lumia (Windowsphone) için ücretsiz indirebiliyoruz. Yaz ayına en uygun ve en iyi android, ios, windowsphone oyunlardan biri olan ve çocuklar için eğitici oyunlar ve güzel telefon oyunları kategorisinde yer alabilecek Piano Tiles oyununu indirmek için sahip olduğunuz telefon modelinin üzerine tıklayın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun