Piano Tiles indir

-sponsor-

Malumunuz sıcaklarla dolu bir 2014 yazına girdik ve okullar kapandığı için bir çoğumuzun canı sıkılabilir. Bu yüzden canınız sıkılmasın diye, yaz ayına uygun eğlenceli ve basit bir tasarıma sahip olan Piyano Tiles’ (Piyano Taşları(Döşemeleri) adlı oyunu tanıtmaya karar verdik.

006d1f59-31b3-4e8b-a32c-ec02737cc448

İnsanın refleksini geliştirmeye ve arttırmaya meyilli olan Piano tiles oyununda en büyük amacımız hızlı hareket etmek ve çabuk düşünmek. Eğer bu ikisini bir arada yürütebilirsek başarıya ulaşabiliyoruz. Oyun içerisinde Classic, Arcade, Zen, Relay ve Rush başlıkları altında farklı oyun seçenekleri bulunuyor. Sloganı Don’t Tap The White Tile olan ve dünya genelinde popüler bir oyun haline gelen Piano Tiles oyunundaki amacımız Beyaz Karelere kesinlikle dokunmamak.

328b8015-0731-42f2-8eb0-1132021926c2

iPhone, iPad, iPod (iOS) ve Samsung, HTC, LG, Sony Xperia, Huawei, Caper, General Mobile (Android) ve Nokia Lumia (Windowsphone) için ücretsiz indirebiliyoruz. Yaz ayına en uygun ve en iyi android, ios, windowsphone oyunlardan biri olan ve çocuklar için eğitici oyunlar ve güzel telefon oyunları kategorisinde yer alabilecek Piano Tiles oyununu indirmek için sahip olduğunuz telefon modelinin üzerine tıklayın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz