Periscope indir (ios)

-sponsor-

Periscope nedir?
Periscope kullanıcılarının diğer kullanıcılara canlı yayın yapmasını sağlayan ve Twitter hesabı ile giriş yapabildiğiniz bir mobil uygulamadır. Canlı yayın yapma uygulaması Periscope’u iTunes üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Sürüm bilgisi: 1.0.4
İşletim sistemi: iOS 7.1 ve üzeri
Boyut: 12.4 MB
Uyumlu modeller: Periscope’u iOS 7.1 ve üzeri kullanan iPhone 5, iPhone 5s, iPhone6 ve iPHone 6 plus için indirebilirsiniz. Aynı zamanda aynı sürümü kullanan iPad modelleri için de indirebilirsiniz.
Üretici firma: Twitter İnc.

Açıklama: Canlı yayın yapma uygulaması Periscope aynı zamanda diğer canlı yayın yapan kullanıcıları izlemenize olanak sağlar. iPhone için ücretsiz indirebileceğiz uygulama ile binlerce kişiye video yayını yapabilirsiniz. Twitter ile giriş yaparak kullanabildiğiniz uygulamaya Twitter olmadan giriş yapma ile ilgili bazı haberler mevcut ama şuan detaylı bilgiye sahip değiliz. Periscope kullanırken Dünya genelinde yayın yapan tüm kanallara ulaşabilirsiniz ve Periscope ile kendi odanızı açarak canlı yayın yapabilirsiniz. Periscope kullanıcıları beğendikleri yayına kalp gönderebilir ya da kendilerini izleyen birini engelleme yapabilirler.

Periscope’u iPhone için nasıl indirebilirim?
Periscope indirmek için aşağıdaki indir btonuna tıklayın ve iTunes üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirin.

hemen-indir-butonu1

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz