Path

- Advertisment -

Path nedir?    

Path, iOS, Android ve son olarak Windows Phone için çıkarılmış sosyal ağ uygulamasıdır. Sosyal ağ programı olan Path’in çıkarılma amacı facebook, twitter ve forsquare uygulamalarını bir arada toplamak ve uygulamaları birleştirerek telefon kullanıcılarına daha iyi hizmet vermektir.

Path’in özellikleri?

Gayet kullanışlı ve tüm özelliklerine kolayca erişebileceğiniz basit bir arayüze sahip olan Path uygulaması sayesinde arkadaşlarınızla iletişime geçebilir, ortak zaman tünelinden olup bitenlere bakabilir, landscape sayesinde ekranı sağa ve sola kaydırarak tarihler arasında geçiş yapabilirsiniz.

path-ozellikleri-mobilkaynak

Path nasıl bir uygulama?

Fotoğraf, video paylaşma, yer bildiriminde bulunma, arkadaşlarınızla mesajlaşma, gibi özellikleri barındıran Path’in isterseniz kendine has menülerine bir göz atalım:

HOME:  Ana sayfa olarak geçen bu alanda arkadaşlarınızın, listenizde kayıtlı olan kişilerin paylaştıklarını görebilir, bütün herşeye hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

PATH: Binevi zaman tüneli de diyebileceğimiz kendi paylaşımlarınızı içeren bölüm. Paylaştıklarınız burada saklanır ve adeta bir günlük gibi biriktirilir.

ACTIVITY: Arkadaşlarınızın sizin PATH’iniz üzerinde yaptığı herşeyi görmenize imkan tanıyor. Örnek verilecek olursa arkadaşınız PATH’inizde bir paylaşıma yorum yaptığında buradan görebilmeniz mümkün oluyor.

COVER PHOTO: Kapak fotoğrafı olarak adlandırdığımız Cover Photo ile profil fotoğrafınızın dışında duvarınızın üst kısmında yer alan sabit fotoğraf.

Path ücretsiz mi?

Evet, Path uygulaması ücretsizdir ve sizden hiçbir şekilde para talep etmez.

Path uygulamasını nasıl indirebilirim?

Path uygulaması öncelikle belirtilmelidir ki sadece iPhone, iPad, Samsung,  Samsung Tablet, HTC, Casper, Sony Xperia, Nokia Lumia, Nokia XA110, Nokia Android, General Mobile Discovery , Piranha markaları için geçerlidir. Path uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirmek ve bir an önce yüklemek istiyorsanız telefon modelinizin uyumlu olduğu linke tıklayın. ( iOS, Windowsphone ve Android uygulamalarda çalışmaktadır. Symbian ve Blackberry OS için şuan için indirilememektedir.)

iOS (iPhone, iPad, iPod) için PATH uygulamasını indir

Android (Samsung, Xperia, G.M. Casper, HTC ) için PATH uygulamasını indir

Windowsphone (Nokia Lumia) için PATH uygulamasını indir

 

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -