Ana SayfaİndirPapara İndir (Android)

Papara İndir (Android)

- Advertisment -

Dijital bir cüzdan olarak kullanabileceğiniz Papara ile hızlı bir şekilde para transferi yapmak mümkün. Android ve iOS platformları için hazırlanan mobil uygulaması ile telefonunuzun internete bağlı olduğu her yerden para gönderebilir, para alabilir ve faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Papara ile para transferleri ve fatura ödemeleri artık daha kolay! Hem telefonunuz hem de bilgisayarınız üzerinden erişebileceğiniz Papara hesabınız ile 7/24 para işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Artık para göndermek ya da para almak için mesai saatlerini beklemenize gerek yok. Papara kullanmak için buraya tıklayabilir ve hesabınızı dakikalar içerisinde oluşturabilirsiniz.

Papara ile yapabileceğiniz işlemler:

  •  Haftanın her günü ve her saatinde Papara hesabınız ile para gönderebilir ve para alabilirsiniz. Para göndermek için öncelikle hesabınıza yükleme yapmalısınız. Aşağıda yer alan görselde olduğu gibi ”Para yükle” kısmına tıklayarak hesabınıza para aktarabilirsiniz.

ekran-goruntusu-15

  • Hesabınızda yer alan parayı yukarıda yer alan görsel üzerinde olduğu gibi ana menüdeki ”Para Çek” kısmına tıklayarak banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Banka hesabınıza para çekme işlemi aşağıdaki gibidir.

ekran-goruntusu-16

  • Papara hesabınızla telefon, internet, elektrik, su ve doğalgaz faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca bu faturaların haricinde onlarca kuruma ödeme yapabilirsiniz. Fatura ödeme işlemi gerçekleştirmek için aşağıda yer alan görseli inceleyebilirsiniz.

ekran-goruntusu-18

Fatura ödeme işlemi için ana menüden Ödeme Yap>Fatura Ödemeleri seçeneklerini izleyerek yukarıdaki görsele ulaşabilirsiniz. Üstte yer alan ”Kurum Seç” kısmından ilgili kurumu seçin ve abone no, dönem kısımlarını doldurarak ödemeyi gerçekleştirin.

Android platformlar için Papara uygulamasına buradan erişebilirsiniz.

 

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -