Hotel Tonight otel bulma uygulaması indir (Android, Windowsphone,iOS)

-sponsor-

Hotel Tonight, sık sık geziye ve tatile çıkanlar için otel bulma konusunda sıkıntı yaratmayacak, iOS ve Android işletim sistemli mobil cihaz ve tabletlerde kullanılabilen bir uygulamadır. Daha önceki yazımızda (burada) bir otel bulma uygulaması paylaşmıştık. Bu da ikincisi. Uygulamanın en önemli özelliği yalnızca otel arayıp bulmak değil, bulduğunuz otelden rezervasyon yapabilmek. Bunun yanında ucuz ve ekonomik otel, lüks otel, deniz kenarında, iç bölgelerde şeklinde aramayı daraltabiliyorsunuz.

otel-bulma-uygulamasi-indir-ios-iphone-android

Yalnızca Türkiye’yi değil başta Avrupa, Asya ve Amerika olmak üzere dünyanın bütün her yerinden sizin için en uygun ve avantajlı otelleri gösteren Hotel Tonight uygulamasıyla aradığınız otellerin konumunu da haritan görebiliyorsunuz. Gazetelerde, televizyonlarda ve internetteki otel reklamlarında gördüğünüz çok ucuz, 1 hafta ve sadece şu kadar şeklinde verilen ilanların barındırabileceği birtakım yanılmalarla da karşılaşmazsınız. Daha da açmak gerekirse örneğin günlüğü 50 TL olarak bahsedilen otele rezervasyon yaptırdığınızı ve kaldığınızı varsayalım. Ancak internet ücreti, yemek, içecek , otopark ücretleri acaba bu 50 TL’nin içinde mi değil mi? İşte bu tarz sorunlarla karşılaşmamak ve aradığınız otelden memnun olabilmeniz adına ek bilgiler bölümünde ekstra ücretlendirmeler de buluyor. Yani aileniz veya kendiniz için tatil bölgelerinde aradığınız otelleri ve cebinizden çıkacak parayı Hotel Tonight ile daha iyi görebilirsiniz.

otel-bulma-uygulamasi-indir-ios-iphone-android-mobil-lumia

Sık sık seyahat edenler, turistik bölgelerde otel arayanların, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna yolculuk yapan ve otel bulmada sıkıntı yaşayan insanların mobil telefon ve tabletler için indirebileceği müthiş bir otel bulma uygulaması olan Hotel Tonight’ı Android, Windowsphone ve iPhone ile iPad (iOS işletim sistemi) için indirebilirsiniz. Eğer telefon veya tablet modeliniz Samsung, HTC, LG, SOny Xperia, Casper ve diğer modellerden biriyse buraya tıklayın ve en popüler, en kaliteli, dünya çapında en çok indirilen programlardan biri olan Hotel TOnight’ı ücretsiz yükleyin. Windowsphone, Nokia Lumia kullanıcısı iseniz buraya tıklayın. Eğer iPhone veya iPad tablet kullanıcısı iseniz buraya tıklayın ve en avantajlı, en cazip otel fiyatlarına göz atın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz