Omegle indir

-sponsor-

Omegle dünyada en yaygın online görüntülü anlık mesajlaşma ve konuşma sitelerinden biridir. Chatroulette ile yarış içinde olan ve genellikle Türk kullanıcılarının akınına uğrayan Omegle platformu mobil telefonlara da taşındı ve artık telefonunuzdan, tabletinizden farklı ülkelerden insanlarla konuşmak, yazışmak artık mümkün.

İngilizcesini, Rusçasını ve diğer dillerini geliştirmek isteyen kullanıcılar, ben yabancılarla yapamam Türk olsun bizden olsun diyenler için tam bir isabet olan Omegle uygulamasıyla artık zaman geçirmek daha zevkli hale gelecek. Omegle öyle sıradan bir uygulama da değil. Kaliteli ve basit bir görünüme sahip olan Omegle uygulaması şahane özellikleri ile sizleri bekliyor. Kız/erkek arkadaş arayıp da bulamayanlar, internetten online kız arkadaş bulma sitelerinde vakit öldürenlere yönelik olan Omegle uygulamasının dilerseniz özelliklerine bir bakalım:

omegle-android-ios-symbian-download

Omegle’da ilgi alanlarınıza ve isteklerinize göre insan bulabilirsiniz. Common interests özelliğini kullanarak karşı tarafta aradığınız özelliği belirtin ve konuşmaya başlayın.

Gece ve gündüz temalarını kullanın, spy modunu kullanarak kendinizi kamufle edin. Konuşmalarınızı facebook’a, twitter’a gönderin ya da telefonunuzun hafıza kartına kaydederek saklayın.

Arka planda çalışabilen, sizin için bekleyen Omegle ile karşı tarafın gönderdiği linklere bakabilir, eş zamanlı hem browser’dan hem de uygulamadan işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İstediğiniz ülkeden kişiyle konuşabilirsiniz. ( Uygulamadaki ayarlar bölümünden Türkiye, Rusya, İngiltere vs. gibi ülkeler seçilerek o ülkeden olan kişilerle konuşabilirsiniz.)

Size böylesine güzel imkanlar sunan telefon, mobil kullanıcıları için gayet kullanışlı olan Omegle uygulamasını iOS iPhone 5S, 4S, 3S, iPad ve android Samsung Galaxy, HTC, General Mobile, Casper, LG, Huwaei , (Turkcell T20, T40, Vodafone Smart, Avea inTouch)Sony Xperia, Android Tablet için indirebilirsiniz.

Omegle uygulamasını indirmek için yukarıdaki telefon modellerinden sahip olduğunuz markanın üzerine tıklayarak ücretsiz indirebilir, Omegle’da konuşmaya, kızlarla/erkeklerle dolu olan dünyaya katılabilir, yeni arkadaşlar bularak başlangıçlara imza atabilirsiniz.

Not: Symbian (Nokia, Samsung), Smartphone (Nokia Lumia) ve Blackberry OS (Blackberry) işletim sistemine sahip kullanıcılar için orjinal omegle uygulamasının mevcut sürümü bulunmamaktadır. Omegle bu işletim sistemleri için hizmet verdiğinde sitemiz güncellenecek ve indirme linkleri paylaşılacaktır. Omegle uygulaması Android için ücretsiz ve iPhone kullanıcıları için ücretlidir ve 0,99 $’dir.

5 Yorumlar

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz