Netflix indir | Android ve iOS için Online Dizi & Film Uygulama

-sponsor-

Netflix, çoklu platformlarda kullanılabilen ve üyelik sistemiyle çalışan dünyanın en büyük dizi, film ve belgesel izleme uygulamaları arasında yer alıyor. Çeşitli kampanyalarıyla, ücretsiz izleme seçenekleriyle öne çıkan Netflix kullanıcı sayısını günden güne arttırmakla birlikte kullanıcılara daha kaliteli içerikler sunmayı amaçlamaktadır.

Netflix uygulaması Android, iOS tabanına sahip telefon ve tabletlere indirilebilen, online dizi, film seyretme aracıdır. Netflix, yeni kaydolan kullanıcılar için 1 aylık deneme sürümü sunmakta ve kullanıcılara platformu test etme imkanı tanımaktadır.

Netflix özellikleri neler?

Netflix platformu yapay zeka ile güçlendirilmiş olup kullanıcıların beğenisine göre sevebilecekleri dizi, film önerisinde bulunmaktadır. Dizi & film afişi üzerinde yer alan yüzdelik üzerinden kullanıcıları kendilerine hitap edebilecek izlencelere yöneltmektedir. Bu da Netflix’i oldukça kullanışlı hale getirmekte ve tek tip yayıncılıktan farklı olduğunu kanıtlamaktadır.

Uygulama web tarayıcı üzerinden kullanıldığı gibi Android ve iOS (iPhone) için indirilebilir bir aracı bulunmaktadır. Kişiler Netflix hesaplarına giriş yaparak “Netflix film ve dizi izleme” şansına mobil cihazlar üzerinden de sahip olmaktadır. Her ne kadar televizyon veya bir monitördeki deneyimi yaşatmasa bile günümüzde akıllı telefonların boyutunun yükselişe geçmesi izleme deneyimi için kesinti teşkil etmemektedir.Netflix indir | Android ve iOS için Online Dizi & Film Uygulama 3

Netflix içerisinde Netflix yapımları ve diğer film & dizi üreticilerinin eserleri olmak üzere binlerce izlence yer almaktadır. Dünyada sıkça yapımlarıyla adını duyuran Netflix uygulaması üzerinden tüm bunlara ulaşmanız mümkündür. Ayrıca film ve dizileri indirmeniz mümkündür. Netflix dizi ve film indirmenin yanı sıra farklı izleme seçenekleri bulunmaktadır.

Netflix’te film ve dizileri Türkçe dublaj, altyazılı seçeneklerle izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra İngilizce geliştirmek için İngilizce altyazılı film seyretme şansına da sahipsiniz. Üyelik sistemiyle çalışmakta olan Netflix’te oynatma listeleri oluşturmak da mümkündür. İzleyeceğiniz filmleri bir noktada toplamak, sevdiğiniz filmleri işaretlemek ve yeni önerilere kavuşmak da Netflix’in sunduğu diğer özellikler arasındadır.

Netflix uygulama nasıl indirilir?

Netflix, hem Android hem de iOS cihazlarda tercih edebileceğiniz çoklu platformda hizmet veren dizi & film izleme aracıdır. Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google Play Store veya App Store üzerinden Android veya iOS (iPhone) cihazınız için indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Android için indir iOS için indir

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz