Ana SayfaAndroidNavigasyon programı indir

Navigasyon programı indir

- Advertisment -

Akıllı telefonlar piyasaya çıktığından beri malumunuz hayatımız büyük ölçüde kolaylaştı. iOS, Android, OS ve Smartphone telefonlara yüklediğimiz uygulamalar sayesinde örnek verecek olursak yaktığımız kaloriyi, kat ettiğimiz mesafeyi görebiliyoruz, müzik indirebiliyor, canımızın çektiği oyunları rahatlıkla indirebiliyoruz, sevdiklerimizle ücretsiz anlık mesajlaşma uygulamaları sayesinde konuşabiliyoruz. Ayrıca nereye nasıl gideceğimizi de bulabiliyoruz.

Bugünkü yazımızda paragrafımızın son cümlesini daha da detaylandırarak adres bulma yani harita programını tanıtacağız. Sizin için bir araştırma yaptık ücretsiz ve en verimli navigasyon araçları noktasında en kolay adres ve yön tarifi veren programları sıraladık. En uygun ve avantajlı olan programın ise Yandex Navi yani dünyada browser noktasıyla çıkış yapan Yandex’in bugünlerde çıkartmış olduğu navigasyon uygulaması olduğunu gördük.

  Navigasyon nedir? 

Bir noktadan diğer bir noktaya erişme konusunda en yakın yol ve adres tarifini veren uygulamadır. Yön bulmayı sağladığı gibi hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran bir cihazdır. Aslında ilk başta cihazdı fakat gelişen teknoloji ile birlikte cihazlar ortadan kalktı ve navigasyon programları iPhone iOS’ta Samsung Android OS’ta Blackberry OS’ta Nokia Smartphone işletim sisteminde ve daha nice android işletim sistemli telefonlarda yer almaya başladı.

screen568x568

Yandex Navigasyon Özellikleri?

Eminimki telefonunuza en iyi ve en sağlam adres tarifini veren bir navigasyon uygulaması yüklemek isteyeceksiniz ve Yandex Navi aradığınız özelliklere eşdeğer bir yazılım.

Sesli yol bulma-

Dönüşlerinize göre yön belirleme-

Ara duraklardan yol bulma imkanı-

Kolay kullanım arayüzü-

Trafik yoğunluğuna göre alternatif rota ve yollar-

Hem araba kullanırken hem de yürürken yol bulma noktasında kullanacağınız bu uygulamayı Nokia, iPhone, Blackberry, Samsung, HTC, General Mobile, Casper, LG, Sony Xperia ve daha bir çok android model telefon için indirebilirsiniz. En iyi navigasyon programlarından biri olan Yandex Navi programını indirmek için telefonunuzun uyumlu olduğu linki aşağıdaki listeden seçerek telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iPhone

Sağda solda navigasyon cihazı almak ve saatlerce ne kadar olduğunu, fiyatını araştırmak yerine eğer iPhone kullanıcı iseniz Yandex Navi programını telefonunuza ücretsiz olarak indirip yükleyebilirsiniz. Yandex Navi uygulaması iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3s ve iPhone 3 telefonlarının tümü için indirilebilir. İndirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

iPhone için Yandex navigasyon programını ücretsiz indir

Samsung

Navigasyon programını Samsung marka android telefona ücretsiz olarak indirmek yön, adres bulmak ve bir noktadan bir noktaya rahatça yolunuzu kaybetmeden gidebilmek için indirebilirsiniz. Yandex Navi Samsung Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy Wonder, Galaxy Ace, Galaxy Wave, Pocket, Young ve diğer Samsung Galaxy modelleriyle uyumludur.

Samsung için Yandex navigasyon programını ücretsiz indir

Nokia 

Nokia marka windows phone 8 işletim sistemli lumia telefon modelinize navigasyon programını indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın ve Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz yükleyin. Nokia Lumia 1320,Lumia 920, Lumia 820, Lumia 720, Lumia 520 ve diğer lumia modelleri tarafından navigasyon programı desteklenmektedir. Yalnız Nokia symbian kullanıcıları bu uygulamadan yoksun kalacaklar.

Nokia Lumia için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

Tablet

Yandex Navi navigasyon yön ve adres bulma uygulamasını tabletler için indirebilirsiniz. Huwaei, Samsung Tab, iPad, HTC tablet, Casper Tablet, LG tablet, Blackberry Tablet ve diğer android tabletler için indirmek istiyorsanız aşağıdaki linklerden uygun olan model linkine tıklayın.

Samsung Tab 2-3 için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

iPad Tab 2-3 için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

Htc Tablet için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

Nokia tablet için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

Casper Via tablet için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

General Mobile tablet için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

LG tablet için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

Sony tablet için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

Blackberry tablet için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

Android tabletler için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

General Mobile & Casper Via

Navigasyon programını General Mobile Discovery Elite, Discovery II (2), Discovery Lite ve Casper Via V4 ile diğer Casper Via modellerinin tümü için indirebilir Yandex Navi navigasyon uygulaması sayesinde yön ve adres ataması yapıp gideceğiniz yeri işaretleyerek rahatlıkla yanılmadan gidebilirsiniz.

General Mobile için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

Casper Via için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

Sony Xperia & LG

Yandex Navi navigasyon programını Samsung marka android telefona ücretsiz olarak  yön, adres bulmak ve bir noktadan bir noktaya rahatça yolunuzu kaybetmeden gidebilmek için indirebilirsiniz. Yandex Navi Sony Xperia Z modelleri, Sony Xperia L, Sony Xperia S ve diğer Sony Xperia modelleri ile LG’nin tüm android telefonlarının modelleriyle uyumludur. İndirmek için aşağıdaki uyumlu model linkine tıklayın.

Sony Xperia için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

LG için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

HTC

Yandex Navigasyon uygulamasını HTC Desire, HTC max, HTC one, HTC mini ve diğer HTC android telefon modellerine indirmek sokakta yürürken, arabayla giderken adres ve yönleri bulmak için aşağıdaki linkle tıklayın.

HTC  için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

Turkcell, Vodafone

Turkcell ve Vodafone’dan satın alınma T20, T40 ve diğer Turkcell telefon modelleri ile Vodafone Smart, Smart mini ve diğer Vodafone android telefonlar için navigasyon programı indirmek için uyumlu olan linke tıklayın ve navigasyon programı Yandex Naviyi telefonunuza ücretsiz olarak yükleyin.

Turkcell telefonları için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

Vodafone telefonları için Yandex Navi navigasyon programını ücretsiz indir

 

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -