Misli indir (android)

-sponsor-

Misli.com mobil uygulamasını eğer Android için indirmek istiyorsanız apk uzantılı indirmelisiniz. Önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi Google Play tüm şans oyunları uygulamalarını marketinden kaldırdı. Android için misli indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Misli apk indir

Bildiğiniz üzere Samsung, LG, Sony ve General Mobile gibi cihazlar açık kaynaklı Android işletim sistemi kullanıyor. Bir işletim sisteminin açık kaynaklı olması onun dışarıdan da uygulama yüklemeye el verişli olduğunu gösteriyor. Yani siz kendi işiniz için ya da başka bir amaç için bir uygulama yazarsanız Google Play bu uygulamayı kabul etmese dahi direk olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. Tabi ki Google Play da kaldırılmış uygulamaları da eğer apk sürümü mevcutsa telefonunuza yükleyebilirsiniz. Şans oyunları için yapacağımız gibi.

Misli.com apk versiyonu mevcut. Aşağıda vereceğimiz indirme linki ile misli.com apk indirebilir ve artık telefonunuzdan kupon yapmaya başlayabilirsiniz.

Misli apk indir

Yukarıdaki orjinal misli telefon uygulamasıdır ve güvenle indirebilirsiniz. Orjinal misli.com uygulaması adı altında bir çok uygulama vardır. Banka hesaplarımızı indirdiğimiz uygulamalara bağladığımız için bu konuda çok titiz davranmalısınız. Google Play’de telefondan iddaa kuponu yapmak için indirdiğinizi sandığınız bir çok uygulama var. İddaa programı adı altında toplanan bu uygulamalar kupon yapmaya yaramaz. Programı indirmeniz, ödeme yapmanız ya da para yatırmanız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu uygulamalar sadece maç tiyoları veren, analiz etmenize kolaylık sağlayan uygulamalardır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere Google Play’de artık şans oyunları yok.

Telefona apk uygulama nasıl yüklerim?

Eğer daha önce apk yüklemediyseniz burada size kısaca misli apk indirmeyi ve telefonunuza kurmayı anlatacağız.

Öncelikle yukarıda size verdiğimiz indirme linkini tıklayın. Karşınıza her apk yüklemek istediğinizde gelecek bir uyarı ile karşılaşacaksınız. Bu uyarıya dikkat edin ve her apk’nın güvenli olmadığını unutmayın. Biz direk misli üzerinden link verdiğimiz için misli apk ücretsiz olarak güvenle indirebilirsiniz.

misli apk indir

Tamam dedikten sonra apk inmeye başlayacaktır. İndirme işlemi tamalandıktan sonra üzerine tıklayın.
misli indir android

İndirme işleminden sonra dosyanın üzerine tıkladığınızda aşağıdaki ekran ile karşılaşacaksınız. Burada uygulamanın telefonunuzda hangi bilgilere erişeceğini göreceksiniz. Güvenle kur deyin. Kurulum işlemini yaptıktan sonra telefonda online kupon yapmanızı sağlayacak harika bir uygulamaya sahip olacaksınız.

misli online kupon

Misli mobil uygulama ile banka hesabınızdan para yükleyerek online kupon yapabilir, maç skorlarını canlı takip edebilirsiniz. Bunların yanı sıra en çok yapılan kuponla, maç tiyoları, hazı kuponlar gibi bir çok özelliği kullanabilirsiniz.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz