Line Arkadaş Bulma

blank
-sponsor-

Line uygulaması akıllı telefonların android, iOS ve diger işletim sistemlerinde kullanılabilen bir iletişim uygulamasıdır. Anlık mesajlaşma özelliği sayesinde SMS paketi yapmak, cebinizden liralar harcamak artık bir hayal. Kablosuz ağ bağlantısı ve 3G internet ile arkadaşlarımızla sınırsız mesaj ve resim göndermek hatta konuşmak bile ücretsiz.

Line uygulamasının özellikleri sadece bununla sınırlı değil. Line mükemmel bir grafik tasarımına, timeline isimli herkesi görebileceğiniz bir platforma ve ruh halinizi ifade edebileceğiniz çeşitli stickerlara sahiptir.

Özellikleri ile dikkat çeken Line oldukça fazla bir kesim tarafından tercih ediliyor. Ancak genel olarak yeni yükleme yapanlar Line kullanan arkadaş bulmakta zorluk çekiyor. Line yeni birini bulmak ya da Line kullanan kızları bulmak farklı şekillerle mümkün ancak biz size genede tanımadığınız insanları eklemeyin deriz. Line kız numarası bulmak, Line kız bulmak, biri ile tanışmak için sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Line Uygulaması Arkadaş Bulma

Line’da arkadaş bulma işlemini Line programı başkalarının görebileceği şekilde telefon numaranızı göstermez ve kayıt olurken sizden herhangi bir telefon numarası istemez. Bu yüzden şuanki Line programı özellikleri gereğince Line uygulamasıyla arkadaş ve arkadaş, kız numaraları bulmak, telefon numaralarını bulmanız kendi yakın arkadaşlarınız dışında pek mümkün değil.

2 Yorumlar

  1. mersinli bayanlar ben murat

    mersinde sevismek isteyen bayanlar tanisalim ben murat mersinden
    kalin ve damarli yemek isteyen bayanlari beklerim yanliz mersin mersin
    wapsap 05064942008

    yanliz mersin bayanlar

Yanıt bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here