Ana SayfaLGLG V35 Thinq nasıl format atılır?

LG V35 Thinq nasıl format atılır?

- Advertisment -

LG V35 Thinq, LG firmasının gözde telefonları arasında yer alıyor. Kullanıcılara gelişmiş özellikleriyle pek çok yenilik sunduğu gibi birtakım sorunlar da meydana gelebiliyor. Bu sorunlardan başlıcası LG V35 Thinq’in diğer tüm telefon modellerinde olduğu gibi formata ihtiyaç duyması. Eğer LG V35 Thinq format atma ihtiyacı duyan birtakım durumlar yaşıyorsa -donma, yavaşlama, yazılımsal problem, uygulama çakışması, desen kilidinin unutulması gibi – bu yazımızdan yararlanarak resetleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Format atmadan önce bilinmesi gerekenler: Fabrika ayarlarını varsayılana döndürme işlemi uzun sürebileceğinden işlemin yarıda kesilmemesi için en az %50 şarj ile format atmanızı öneriyoruz.

Uyarı: LG V35 Thinq’i sıfırlamak tüm verinin -görsel, mesaj, uygulama bilgileri, hesap bilgileri, rehber ve diğer- kalıcı olarak silinmesine yol açacaktır. Format sonrası dosya kurtarmak ve dosyaları geri getirmek imkansıza yakındır. Bu sebeple format atmadan önce mutlaka yedek almanızı öneriyoruz.

LG V35 Thinq nasıl format atılır?

LG V3 Thinq format atma yöntemleri iki tanedir. Bunlar hard reset ve soft resettir. Cihazınız için uygun olan metodu aşağıdan seçin ve formatlamayı başlatın.

Soft reset ile format atmak

LG V35 Thinq soft resetleme işlemi diğer yönteme göre daha kolaydır. Telefonu kapatmadan, ayarlar bölümünü kullanarak gerekli sıfırlama yani fabrika ayarlarına döndürme işlemi gerçekleştirilebilir.

 • Ayarlar > Genel > Yedekle ve Sıfırla’ya gidin.
 • Fabrika verilerine sıfırla’ya gidin.
 • Telefonu sıfırla > Herşeyi sil’e basın.
 • Çıkan ekranı onaylarak soft resetlemeyi başlatın.
 • Cihaz tamamen açılıncaya kadar bekleyin.

Hard reset ile format atmak

Hard reset ile format telefonun kapatılmasını ve cihaz üzerinde bulunan fiziksel tuşların kullanımını gerektirir. Hard reset daha çok tüm veriyi komple silmek, açılmayan cihazı açabilmek ve telefon yapılandırma ve ayarlamaya gidememek gibi durumlarda tercih edilir.

 • Telefonu kapalı konuma getirin.
 • Ses azaltma tuşuna, hemen ardından “Güç” tuşuna basın.
 • LG logosunu gördüğünüzde “Güç” düğmesine basmayı bırakın.
 • Basmayı bıraktıktan hemen sonra “Güç” tuşuna tekrar basmaya devam edin.
 • Açılan “Factory Hard Reset” penceresinde “Ses azaltma” tuşunu kulanarak “Delete user data all” kısmına gelin ve “Yes” ile onaylamak için “Güç” düğmesini kullanın.
 • Hard reset işleminin onaylanması ve doğrulanması için tekrar “Ses azaltma” tuşu ile “Yes” üzerine gelin ve “Güç” düğmesine basın.
 • Cihaz hard resetleme sırasında birden fazla yeniden başlatılabilir. LG V35 Thinq tamamen açılıncaya dek bekleyin.

LG V35 Thinq format atma sorunlarını bizimle yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun