Letgo indir (iPhone)

-sponsor-

Letgo bu günlerde en çok kullanılan ikinci el alım satım uygulaması. Dünya da milyonlar kişi tarafından kullanılan uygulamanın Türkçe versiyonu ile Türkiye’ye girmesinden sonra bir kaç günde binlerce insan tarafından telefona yüklendi. Televizyon reklamlarını da kullanan Letgo diğer ikinci el uygulamaların en büyük rakiplerinden bir tanesi haline geldi.

Yazımızda size iOS işletim sistemi kullanan iPhonelar için Letgo indirme işlemini anlatacağız. Bu sayede sizde telefona kurduğunuz bu program sayesinde ikinci el ürün alıp satabileceksiniz. Uygulamanın en güzel özelliği yakındaki kişilere satış yapabiliyor olmanız. Letgo’nun ücretsiz indirilebiliyor olması da herkes tarafından kullanılmasının en büyük nedeni. Komisyon yok. Hatta bu uygulama sayesinde para kazanan da binlerce insan var. İnternet üzerinden satış yaparak para kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Letgo üzerinden ürün almak ve Letgo üzerinden bir başkasına satmak.

Letgo iPhone’a nasıl yüklenir?

iPhone’a ücretsiz Letgo indirmek için iTunes üzerinden işlem yapmanız gerekiyor. Bunun için telefonunuzdan iTunes’a giriş yaptın. Eğer iTunes hesabınız yoksa yenisini oluşturmanız gerekiyor, varsa giriş yapın. Arama kısmına Letgo yazın ve ilk çıkan uygulamayı tıklayın. Orjinal Letgo indirdiğinizden emin olun, bazen bazı uygulamanın yan eklentileri olabiliyor. İndirme işlemi otomatik olacak Türkçe olacaktır. Türkçe Letgo için başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Düzeltme: Uygulamanın iPhone için Türkçe desteği bulunmuyor. Türkçe Letgo indirmek için Android bir cihaz kullanmanız gerekiyor. iPhone için Türkçe versiyonu ne zaman gelecek bu konuda bilgimiz yok ama yakın zamanda bir güncelleme bekliyoruz. Nasıl Türkçe yapılır konusunda bir bilgi edindiğimizde yazımızı güncelleyeceğiz.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızın ana sayfasına bir Letgo kısayolu eklenecektir. Buraya giriş yaptıktan sonra ürünlerinizin fotoğrafını çekip satışa sunabilir, ikinci el ürün alıp satabilirsiniz. İndirme işlemine direk başlamak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Letgo İndir iPhone

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz