Ana SayfaAndroidKonuşan Kedi Tom 2 indir

Konuşan Kedi Tom 2 indir

- Advertisment -

Orjinal adı Talking Tom Cat olan uygulamanın ikinci versiyonudur. Türkiye’de konuşan kedi olarak dillerden düşmeyen uygulama yoğun talep nedeniyle yepyeni bir şekilde gelişmiş özellikleriyle yeniden yayımlandı. 250 milyon gibi bir indirme rakamına sahip konuşan kedi 2 uygulaması ne denli eğlenceli olduğunu bu şekilde bizlere kanıtlıyor.

Konuşan Kedi Tom 2 uygulamasında Tom çıkardığımız sesi taklit ediyor ve yanındaki fonksiyonlarla kılıktan kılığa giriyor. Arkadaşlarınla vakit geçirirken eğlenceli bir ortam oluşturmak istiyorsan aslında Talking Tom Cat 2 tam senlik.

Yaşın ne olursa olsun indirmeniz gereken konuşan kedi uygulaması, seninle dertleşme özelliğine sahip olmasa bile taklit ettiği sesin ile sana neşe kaynağı olacaktır.

konuşan-kedi-tom-2-mobilkaynak

Talking Tom Cat 2 Özellikleri:

Tom’un kıyafetlerini ve sahip olduğu diğer aksesuarlarını özelleştirebilirsin.

Konuşan kedimize Kovboy, Polis kıyafetleri giydirebilirsin.

Oyunda altın kazanarak diğer ücretli özellikleri para vermeden alabilirsin.

Konuşan Kedi 2 uygulaması sana hergün 25 altın verir.

Konuşan Kedi 3 Ne zaman çıkacak?

Çıkardığımız sesi taklit eden bu eğlenceli oyunun 3. versiyonunun çıkacağı henüz resmi olarak duyurulmadı. Konuşan Kedi Tom 3 çıktığında sitemizde açıklanacak ve indirme linkleri verilecektir.

Konuştuğunu tekrar eden Kedi Tom uygulamasını telefona ücretsiz indirmek için modeline uyumlu linki aşağıdan kontrol et ve indir.

iPhone

Konuşan kedi tom oyununu iPhone için indirmek istiyorsan aşağıda modeline uyumlu linke tıkla ve indir. Konuşan Kedi uygulaması iPhone telefonlarda ücretsizdir.

iPhone 3 Serisi için Konuşan Kedi 2 indir

iPhone 4 Serisi için Konuşan Kedi 2 indir

iPhone 5 Serisi için Konuşan Kedi 2 indir

Samsung

Android işletimli Samsung telefonda  çıkardığın sesi tekrar etmesini istediğin konuşan kedi tom uygulamasını Samsung Galaxy, Samsung Ace, Samsung Wonder ve diğer Samsung akıllı telefonlar için indirebilirsin. Konuşan Kediyle konuşmak ve sesini dinlemek istiyorsan aşağıdaki linklerden telefon modeline uyumlu olana tıkla ve indir.

Samsung Galaxy Serisi için Konuşan Kedi Tom 2 indir

Samsung Young Serisi için Konuşan Kedi Tom 2 indir

Samsung Lite ve Pocket için Konuşan Kedi Tom 2 indir

Samsung S serisi için Konuşan Kedi Tom 2 indir

Samsung Android için Konuşan Kedi Tom 2 indir

HTC

Konuşan Kedi Tom 2 yeni çıkan oyunu HTC telefona indirmek istiyorsan aşağıda telefonuna uyumlu linki bul ve indir. Konuşan Kedi Tom’a çeşitli kıyafetler giydirmek, gaz çıkartmak ve Tom’a süt vermek için aşağıdaki linkleri kontrol edin.

HTC one Serisi için Konuşan Kedi 2 oyununu indir

HTC max Serisi için Konuşan Kedi 2 oyununu indir

HTC mini telefonun için Konuşan Kedi 2 oyununu indir

HTC diğer telefonlar için Konuşan Kedi 2 oyununu indir 

General Mobile & Casper

General Mobile Discovery ve Casper Via V4 ile Casper Via serisinin tüm telefonları için Konuşan Kedi uygulamasını indirmek için aşağıdaki linkleri kontrol et ve Konuşan Kedi uygulamasını yükle.

General Mobile Discovery için Konuşan Kedi Tom 2 indir

Casper Via için Konuşan Kedi Tom 2 indir

Tablet

Konuşan kedi oyununu tabletlerde de oynayabilirsin. Konuşan kedi ipad ve Samsung, HTC ve diğer tabletlere indirebilirsin. Konuşan Kedi Tom 2 Tablet için indirmek istiyorsan aşağıdaki linklere tıkla.

iPad için Konuşan Kedi 2 indir

Samsung Tablet için Konuşan Kedi 2 indir

HTC tablet için Konuşan Kedi 2 indir

Casper Tablet için Konuşan Kedi 2 indir

Tablet için Konuşan Kedi Tom 2 indir

Nokia ve Blackberry

Nokia için Konuşan Kedi Tom 2 ve Blackberry telefon için Konuşan Kedi Tom 2 indirmek şuan için mümkün değil. Konuşan Kedinin ikinci sürümünü indirmek için oyun çıkana kadar beklemek zorundasınız. Konuşan Kedi Tom 2 Blackberry ve Nokia için çıktığında sitemizden duyurulacaktır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -