Ana SayfaBB AppWorldiPhone ve iPad için görme testi uygulaması indir

iPhone ve iPad için görme testi uygulaması indir

- Advertisment -

Vision Test uygulaması iPhone ve iPad için indirilebilir olan gözümüzde herhangi bir bozukluk olup olmadığını test etmeye yarayan göz uygulamasıdır. Göz kusurları hemen hepimizin başına gelebilecek sağlık problemlerinin başında gelir. Hatta gözlerimizin sağlığı ve iyileşme periyodu için doktor muayenesi altında gözlerimize test yaptırırız.

goz-testi-programi-uygulamasi-indir-2

Vision Test / Görme Testi uygulaması içerisinde hangi testler yer alıyor?


 

Görme bozukluklarını ve sorunlarını ortaya çıkaran iPhone ve iPad uygulamasında gözünüzde herhangi bir hasarın ve sorunun varlığını sınayabiliyorsunuz. Uygulamada göz ile ilgili sorunlarımıza cevap verebilecek testler bulunuyor. Rahatsızlığımızı ortaya çıkaran bu uygulama, çıkan sonuca göre bize tavsiye ve önerilerde bulunuyor.

Doktora ihtiyaç duymayacağınız , tablet veya mobil cihazınızla göz testi yapabileceğiniz uygulama içerisinde astigmat, renk, duokrom (çift renk), uzağı görme, görme keskinliği gibi testler bulunuyorr Ayrıca uygulama sayesinde Göz sınavı yapabiliyorsunuz. Optik, gözlük mağazalarını online olarak bulmanıza da olanak tanıyan uygulamada gözlerimiz için nelerin faydalı ve zararlı olduğu konusunda bazı tavsiyeler bulunuyor. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun