iPhone 6’nın çıkış tarihi belli oldu

-sponsor-

iPhone 6’yı merak bekleyenlere yönelik ne zaman çıkacağı konusunda sevindirici bir haber geldi. Farklı kaynaklardan gelen sızıntı bilgiler doğrultusunda iPhone’un son gözdesi olacak 6 telefonu Note 4’ten önce piyasaya sürülebilir.

iPhone 6 ile alakalı 2-3 günde bir ileri sürülen iddialara güçlü bir kaynaktan ekleme yapıldı. Recode’nin yayımladığı rapora göre iPhone 6 9 Eylül 2014 tarihinde sizlerle buluşabilir. Aylardan beri süren ve her geçen gün farklı sızıntı bilgilerin paylaşıldığı kaynaklardan belki de en güçlüsü olabilecek Recode raporunda iPhone 6, Samsung Galaxy Note 4’den önce hayranlarının karşısına çıkacak.

600x450xiPhone-6-4.jpg.pagespeed.ic.w-tgFxc-SZ

Çıkış tarihinin yanında Apple’dan bir bekletintimiz daha var. iOS işletim sistemli cihazın yeni modelinin işlemcisinin daha da gelişmiş olması bekleniyor. Bunun yanında ekran daha büyük olarak karşımıza çıkabilir. Kendisini sağlamlaştıran ve koruyucu teknolojiyi ilk kez Samsung Galaxy S5’te kullanan Samsung firmasının attığı bu adımın daha gelişmişini Apple firması kullanabilir.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz