Ana SayfaHaberleriPhone 5 Format Atma Rehberi

iPhone 5 Format Atma Rehberi

- Advertisment -

Dünyanın en çok satılan cihazları arasında yer alan iPhone 5 her anlamda idealin üzerinde bir cihaz. Apple şirketi tarafından tasarlanan ve piyasaya sürülen bu cihaz mobil teknolojinin zirveye ulaştığı modeller arasında yerini almış durumda.

 

 

 

iPhone 5 mi kullanıyorsunuz? Cihazınızın hızında son zamanlarda bir yavaşlamaya tanık oldunuz mu? Belki de format atma vaktiniz gelmiştir. Cihazınıza format atmadan önce cihaz içerisindeki önemli dosyaları bilgisayarınıza taşıyabilir ya da arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Ancak virüs taramasından geçirmeyi unutmayın. Dosyalarınıza virüs bulaşmış olabilir. Bu durumu önemseyin. Format atma işlemine geçmeden önce şarjınızın yüzde 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayın.

 

Ayarlar > Genel > Sıfırla bölümlerini sırasıyla tıklayarak Tüm içerikleri ve ayarları sil butonuna tıklayın. Tercihlerinizi ve ayarlarınızı sıfırlamak istiyorsanız iPhone 5 Tüm ayarları sıfırlama: Ayarlar > Genel > Sıfırla bölümüne gidin ve Tüm Ayarları Sıfırla butonuna tıklayarak cihazınızın fabrika ayarlarına dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -