Ana SayfaHaberleriPhone 16 Pro'ya İki Yeni Renk Seçeneği Eklenebilir

iPhone 16 Pro’ya İki Yeni Renk Seçeneği Eklenebilir

- Advertisment -

Apple’ın iPhone 16 serisi için heyecanla beklenen yeni renk seçenekleri gün yüzüne çıktı. Son sızıntılara göre, iPhone 16 Pro ve 16 Pro Max modelleri için iki yeni titanyum renk seçeneği sunulabilir.

Yeni renk seçeneklerinin tanıtılmasıyla birlikte, iPhone 16 Pro serisi ufak tasarımsal değişikliklerle karşımıza çıkacak. Apple’ın sunmayı planladığı yeni renkler, Titanium Gray (Titanyum Gri) ve Desert Titanium (Çöl Titanyumu) olarak adlandırılıyor.

Çöl Titanyumu renginin, geçmişte iPhone 14 Pro’da sunulan Altın renge benzeyeceği ancak daha koyu bir tona sahip olacağı belirtiliyor. Titanyum Gri ise daha önce iPhone 16’da kullanılan Uzay Grisi (Space Gray) tonuna benzer bir renk olarak karşımıza çıkacak.

iPhone 15 Pro serisi, Siyah Titanyum, Beyaz Titanyum, Mavi Titanyum ve Natürel Titanyum gibi renk seçenekleriyle gelmişti. Ancak Altın renk seçeneği bulunmamıştı. Apple, iPhone Pro modellerini genellikle dört lansman rengiyle sunuyor ve siyah ile beyaz seçenekler kesin oluyor. Yeni renklerin sunulmasıyla birlikte, mavi titanyum ve natürel titanyum renk seçeneklerinin yeni nesil iPhone’larda olmayabileceği öne sürülüyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -