Ana SayfaAppleiPad Air'ın ekranı büyüyor ve OLED ekranlı iPad Pro geliyor!

iPad Air’ın ekranı büyüyor ve OLED ekranlı iPad Pro geliyor!

- Advertisment -

iPad satışlarındaki beklenen seviyede olmayan performansını artırmayı hedefleyen Apple, önemli değişikliklere hazırlanıyor. Mark Gurman’ın paylaştığı bilgilere göre, 2024 yılında Apple, küçük boyutlu iPad Air’e ek olarak daha büyük bir modeli piyasaya sürecek ve OLED ekranlı iPad Pro’da önemli değişikliklere imza atacak.

iPad Air ailesine eklenecek 12.9 inçlik modelle birlikte, Apple’ın iPad Pro’nun 11 ve 12.9 inçlik seçeneklerine daha yaklaşacağı belirtiliyor. Gurman, cihazların “2024’ün başlarında” geleceğini ifade ederken, bu hamlenin Apple’ın her iki ürün serisinin satışlarını canlandırmayı amaçladığını vurguluyor.

Apple’ın tasarım konusundaki iddialı adımları, iPhone 15 serisindeki hafifçe yeniden tasarlanan modellerle devam ediyor. Yeni iPad’lerin de en azından bazı özelliklerde aynı tasarım öğelerini taşıması bekleniyor. Ayrıca firmanın 2024’ün başlarında piyasaya sürmeyi planladığı AR/VR başlığı Vision Pro ile birlikte, Apple’ın teknoloji dünyasında heyecan verici bir yılı olacak gibi görünüyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -