Ana Sayfaİndirİngilizce-Türkçe Sözlük İndir

İngilizce-Türkçe Sözlük İndir

- Advertisment -

Dil, insanlık tarihi açısından önemli bir yere sahiptir. İnsanoğlunun varoluşundan bu yana geçen süre içerisinde defalarca kez farklılaşmış ve çeşitli dallara ayrılmış olan dil, günümüzde binlerce farklı yapıdan oluşuyor. Şu an içerisinde yaşadığımız dünyada en yaygın bir şekilde kullanılan dilin ingilizce olduğunu söyleyebiliriz.

Sürüm Bilgisi: 3.6

İşletim Sistemi: Android 2.3 ve üzeri

Boyut: 6 MB

Üretici Firma: ZenSoft

Açıklama:

Ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan ve eğitimi verilen ingilizce, belirli gramer kalıplarından oluşuyor. Evde, arabada, işyerinde ya da okulda ihtiyacınız olabilecek bir İngilizce-Türkçe sözlük artık mobil platformlarda da yer alabiliyor. İngilizce-Türkçe sözlük uygulaması sayesinde yanınızda ağır sözlükler taşımanıza gerek kalmıyor. Ayrıca internet bağlantısının gerekmediği bu sözlük Google Play Store’de ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Uygulamayı https://play.google.com/store/apps/details?id=paket.bolum2 adresinden indirebilirsiniz.

 

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun