Ana SayfaAndroidHotspot Shield VPN indir

Hotspot Shield VPN indir

- Advertisment -

Hotspot Shield VPN  en çok indirilen proxy programı olmakla beraber internet üzerinde gezinirken yasaklı sitelere girmenizi sağlayan, kimliğinizi gizli tutan uygulamadır.

Bugünkü makalemizde Hotspot Shield VPN programına değineceğiz. Hotspot Shield VPN android apk ve ios işletim sistemi uygulaması çevrimiçi gizliliğinizi sağlamanın yanısıra, yasaklanmış sitelere girmenize aracı bir programdır. iPhone, Samsung, HTC, General Mobile, Casper Via ve diğer android işletimli telefonlar için indirilebilen bu uygulama bize pek çok kolaylık sağlar.

hotspot-uygulamasi-indir

Hotspot Shield VPN, herkese açık internet ağlarında yani bir kafede, bir binada mevcut olan internet ağlarına erişiminizi tüm gizlilikle sağlamanıza olanak kılar. Sizi tanınmaz yapar.

Programın etkin HTTPS şifreleme yöntemiyle, internet gezintinizi, dosyalarınızı, kimlik bilgilerinizi ve telefonda mevcut olan verilerinizi emniyete alabilirsiniz. Kendinizi internet platformundaki kimlik hırsızlarına, dolandırıcılara karşı koruyabilirsiniz. Hackerların kurbanı olmaktan kurtulabilir internette serbestçe gezinebilirsiniz.

Ayrıca Hotspot Shield VPN, sizleri birçok ayardan ( IP, Port vs) kurtararak hızlı dolaşımınızı sağlar. Normal internet hızınız ne ise program aktif edildiğinde aynı süratle gezinmenizi sağlar. Sansür olmadan, güvenlik güçlerinin duvarına takılmadan rahatça dolaşmanızı sağlar.

Hotspot Shield VPN uygulaması yazımızın girişinde de bahsettiğimiz gibi şimdilik sadece android ve ios işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Blackberry Os ve Nokia Smartphone için  Hotspot Shield VPN’in sürümleri çıktığında sitemizde güncellenip yayımlanacaktır.

Iphone için  Hotspot Shield VPN indir

Iphone’da yasaklı sitelere girmek artık  Hotspot Shield VPN ile çok kolay. iOS 7 ve alt sürümlerde çalışan bu uygulama ile kimliğinizi gizleyerek internet bariyerlerine çarpmadan gezinti yapabilirsiniz. iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 4s , iPhone 4 , iPhone 3s ve iPhone 3 telefonlarında sorunsuz çalışan bu programı hiç bir ücret ödemeden alttaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

 iPhone 5s veya 5 için Hotspot Shield VPN indir

 iPhone 4s veya 4 için Hotspot Shield VPN  indir

 iPhone 3s veya 3 için Hotspot Shield VPN indir

Samsung için  Hotspot Shield VPN apk indir

Samsung’da erişilmesi yasak olan sitelere girmek, devlet engelini aşmak için Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy’nin diğer modelleri ve Samsung android işletimli tüm telefonlar için telefonunuza uyumlu Hotspot Shield VPN  programını indirmek, yüklemek için tıklayın.

Samsung Galaxy S4, S3, S2 için Hotspot Shield VPN uygulamasını indir

Samsung Galaxy S4 Mini, S3 Mini, S2 Mini için  Hotspot Shield VPN uygulamasını indir

Samsung Galaxy için Hotspot Shield VPN uygulamasını indir

Samsung Android için Hotspot Shield VPN uygulamasını indir

Samsung Ace için Hotspot Shield VPN yükle.

Tablet için Hotspot Shield Vpn indir

Hotspot Shield VPN uygulamasını akıllı telefonların yanısıra tabletlerinize de gönül rahatlığıyla indirebilir, çevrimiçi gizliliğinizi sürdürebilirsiniz. Samsung ,Ipad, HTC, Casper ve Asus tablet için  Hotspot Shield VPN indirmek istiyorsanız tabletinize uyumlu modeli aşağıdaki linklerden seçin ve indirin.

Samsung Tab3, Tab2 için Hotspot Shield VPN indir

Samsung Tablet için Hotspot Shield VPN indir

Ipad Tablet için Hotspot Shield VPN indir

Casper Tablet için Hotspot Shield VPN indir

Htc Tablet için Hotspot Shield VPN indir

HTC için  Hotspot Shield VPN indir

HTC telefonlar android işletim sistemli olduğundan  Hotspot Shield VPN uygulaması rahatlıkla indirilebilir ve kullanılabilir. HTC telefonunuzda gizlice dolaşmak ve engelli sitelere girmek için uyumlu modelin linkine tıklayın.

HTC One serisi için Hotspot Shield VPN uygulaması indir

HTC Desire serisi için Hotspot Shield VPN uygulamasını indir

HTC Butterfly için Hotspot Shield VPN Uygulaması indir

HTC android için Hotspot Shield VPN Uygulaması indir

General Mobile Discovery  Hotspot Shield VPN apk indir

Türk firması General Mobile’ın çıkardığı son telefon General Mobile Discovery’e   Hotspot Shield VPN  programını yüklemek, indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

General Mobile Hotspot Shield VPN indir

General Mobile Discovery Hotspot Shield VPN indir

Casper Via

Casper Via V4 ve Casper Via telefonunun diğer modelleri için  Hotspot Shield VPN apk uygulamasını yüklemek istiyorsanız, uyumlu telefon modeline ait linke tıklayın.

Casper Via Hotspot Shield VPN indir

Casper Via V4 Hotspot Shield VPN indir

Casper Hotspot Shield VPN indir

Bilgisayar için Hotspot Shield VPN indir

Hotspot Shield VPN programı bilgisayarlarda da kullanılabilen ancak belirli bir hız limitiyle sitelere erişebileceğiniz uygulamadır. Hotspot Shield VPN’i bilgisayarına indirmek ve yasaklı sitelere girmek mümkün. Yasaklı sitelere girme yöntemlerinden biri olan bu programı bilgisayarına yüklemek için aşağıdaki linke tıklayın.

Hotspot Shield’i Bilgisayara İndir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -