Ana SayfaAndroidGoogle Play indir

Google Play indir

- Advertisment -

Android akıllı telefonların uygulama deposu olan Google Play uygulamasıyla yüz binlerce uygulamaya tek bir dokunuşla ulaşabilirsiniz. Normalde telefonunuz android olduğu için Google Play programı telefon içerisinde yüklüdür. Eğer telefonunuz yurtdışından geldiyse içerisinde Google play olmayabilir.

Google Play uygulamasını android telefona indirmeniz ve yüklemeniz, eğer sildiyseniz tekrardan kullanmanız mümkün.

Android 4.2.2 Jelly Bean, Android Kit Kat için Google Play uygulamasını indirmek için lütfen telefon modelinize uygun olan uygulamayı aşağıdaki listeden indirin.

Google Play nasıl yüklenir?

Google Play’i indirdikten sonra kabloyla telefonu bilgisayarınıza bağlayın. Bilgisayarımdan SD Kart’ın içine girin, ve indirdiğiniz uygulamayı klasörün içine sürükleyin.

2. Yöntem: Telefonun hafıza kartını çıkarın, bilgisayara kart okuyucu yardımıyla takın ve hafıza kartının içine uygulamayı atın.

3. Yöntem: Telefondan aşağıdaki vereceğimiz linke direk tıklayın ve indirip, kurun.

 Samsung

Samsung Android telefonlar için Google Play indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın. Samsung Galaxy ve Samsung’un diğer modelleriyle uyumludur.

Samsung Galaxy için Google Play indir

Samsung Wonder için Google Play indir

Samsung Android için Google Play indir

Samsung KitKat için Google Play indir

Samsung Jelly Bean için Google Play indir

HTC

HTC One, HTC Desire ve HTC’nin diğer tüm akıllı telefonları için indirilebilen Google Play ile tüm uygulamalara erişebilir, istediğiniz oyunu, programı, widget’i indirebilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki linklere tıklayın.

HTC One için Google Play indir

HTC Desire için Google Play indir

HTC Android için Google Play indir

HTC KitKat için Google Play indir

HTC Jelly Bean için Google Play indir

General Mobile ve Casper

Google Play General Mobile Discovery ve Casper Via V4 ile diğer modeller için indirilebilen ücretli ve ücretsiz yüz binlerce uygulamayı barındıran sanal dükkandır. Google Play indirmek için telefon modelinize uyumlu linke tıklayın.

General Mobile Discovery için Google Play indir

General Mobile Android için Google Play indir

Casper Via V4 için Google Play indir

Casper Via için Google Play indir

 Nokia

Google Play Android ile çalıştığından Nokia akıllı telefonlar için indirilemez. Nokia akıllı telefonlar Windows Phone 8 işletim sistemine sahip olduğundan Smartphone uygulama dükkanı ile çalışır.

Blackberry

Google Play, BlackBerry Os işletim sistemiyle çalıştığından indirilemez.

Google Play apk 5.0 güncel sürüm indirmek için buraya tıklayın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun