Ana SayfaAndroidGoogle Play apk 6.1.88 son sürüm indir

Google Play apk 6.1.88 son sürüm indir

- Advertisment -

Google Play servisi içerisinde bir milyondan fazla uygulama barındıran, Android kullanıcılarının oyun, video, dosya, kitap ve daha pek çok eşyayı indirmesine, satın almasına olanak tanıyan uygulama mağazasıdır. Google Play hizmetine kayıtlıysanız Android cihazınıza buradan oyun, güvenlik programı, eğlence uygulaması … ve daha pek çok uygulamayı indirebilirsiniz.

Android cihazlara otomatik olarak yüklü gelen Google Play uygulamasını sildiyseniz ya da sizin telefnn veya tabletiniz bir istisnaysa Google Play Store, sanal mağaza uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz. Paylaşacağımız Google Play apk dosyası son sürüm olup, yükleyebileceğiniz güncel versiyondur.  Google Play Store apk 6.1.88 güncel sürümünü indirmek ve Android cihazınıza yüklemek için buraya gidin.

google-play-store-sdn

Bilgilendirme: Google Play’in son apk sürümünü Android cihazlar dışında Symbian, Windows Phone ve iOS cihazlara indirmeniz mümkün değildir. Google Play güncellemesini otomatik yerine manuel olarak yapmak için Google Play apk 6.1.88 son sürümünü mobil cihazınıza ücretsiz ve full olarak yükleyebilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -