Ana SayfaNasıl yapılır?Galaxy S4 Ana Ekranda Pil Yüzdesi Nasıl Gösterilir?

Galaxy S4 Ana Ekranda Pil Yüzdesi Nasıl Gösterilir?

- Advertisment -

Akıllı telefon teknolojisinin çözüm bulmaya çalıştığı bildiğiniz gibi pil ömrüdür. Hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda yaşanan bu durum birçok kullanıcı için oldukça önemli. Mobil teknoloji üreten şirketler piyasaya sürdükleri cihazlarla bu soruna belli çözümler sağlamayı planlıyor.

Android işletim sistemine sahip olan Samsung Galaxy S4, pil ömrü açısından yeterli olmayan cihazlar arasında bulunuyor. Bu açıdan bakıldığında kullanıcıların daha manuel bir şekilde bu probleme eğilim göstermeleri ve ekonomik bir kullanım içerisinde bulunmaları gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda belli bir süre sonra pil ömrünün yetersizliğinden şikayet edilebiliyor. Samsung Galaxy S4 için kullanıcıların uygulayabileceği bir çözüm mevcut durumda. Zaman zaman pil ömrünüzü takip ederek ekonomik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Pil yüzdesi sembolünü ana ekrana taşıyarak ilk adımı atabilmeniz mümkün.

Öncelikle cihazınızın menü kısmına tıklayarak ayarlar bölümüne giriyorsunuz. Ekranınızın üst kısmında yer alan 4 sekme içerisinden cihazım bölümüne tıklayıp menüyü aşağı doğru kaydırıyorsunuz. Alt kısımlarda ”pil yüzdesini göster” bölümünün karşısındaki kutucuğu işaretleyerek pil yüzdesini ana ekrana taşıma işlemini tamamlayabilirsiniz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -