Ana SayfaHaberlerGalaxy Note 8 'Baikal' projesiyle mi geliyor?

Galaxy Note 8 ‘Baikal’ projesiyle mi geliyor?

- Advertisment -

Samsung, her ne kadar Galaxy S8 serisi ve sanal asistan Bixby büyük bir çıkış yakalamaya çalışsa da, Note 7 fiyaskosu tam olarak unutulmuş değil. Dünya genelindeki batarya patlaması ile gündeme gelen ve teknoloji dünyasında adından sıkça söz ettiren Samsung, üzerindeki Note 7 kara lekesini atmaya çalışıyor.

Samsung, patlama probleminden dolayı Note 7’yi piyasadan çekti ve konuyla ilgili olarak birtakım çalışmalar yürüttü. Bu talihsiz olaya rağmen, firmanın bir sonraki Galaxy Note serisi varyantı üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Ortaya atılan yeni bir iddiaya göre Samsung’un projesi şekilleniyor ve proje kod adı ”Baikal” olarak adlandırılmış. Baykal (Türkçe tabirle) Rusya’nın Sibirya bölgesinde ve Moğolistan’ın kuzeyinde yer alan eski ve kocaman bir göl. Ayrıca dünyanın en derin gölü olduğu düşünülüyor. Genellikle kod isimler gizli anlamlar taşır. Burada Samsung’un demeye çalıştığı “Sizlere söylemiyoruz fakat, derinlerde bir şeyler inşa ediyor, üretiyoruz.” olabilir.

Şu an için, Samsung Galaxy S8 hakkında teknik özelliklerini, fiyatını ve çıkış tarihini kapsayan herhangi bir detay bulunmuyor. Tek bildiğimiz, Galaxy Note 8’in geliştirme aşamasında olduğu. Tabii bilme durumumuzu da Twitter’da bir kullanıcının paylaştığı resme dayandırıyoruz. Galaxy Note 8 ile ilgili gelen bilgiler ve sızıntılar doğrultusunda paylaşım yapmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: 

Nokia 8 böyle gelebilir mi?
Samsung’un Galaxy S8 ve S8 Plus’ı tanıtacağı kesinleşti

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -