Ana SayfaAndroidFotoSwipe indir | Dosya, Rehber, Fotoğraf ve Video Transfer Aracı

FotoSwipe indir | Dosya, Rehber, Fotoğraf ve Video Transfer Aracı

- Advertisment -

FotoSwipe, Android ve iOS (iPhone) cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz transfer uygulamasıdır. Çoklu platforma sahip olan bu dosya paylaşım uygulaması sayesinde fotoğraf, video, rehber, müzik, uygulama, dosya ve diğer verilerin paylaşımı mümkün hale gelmektedir.

Android’den iOS’a dosya aktarmak, telefonlar arasında aktarım yapmak, telefondan bilgisayara, tabletten bilgisayara dosya taşımak FotoSwipe ile mümkündür. Rakipleriyle kıyaslama yapıldığında kullanıcıya yüksek verimlilik vadeden uygulamanın temel prensipleri arasında hız, gizlilik ve güvenlik yer almaktadır. Yeni telefon alanları, Android’den iOS’a veya iOS’tan Android’e geçiş yapmak isteyen kullanıcıları ilgilendiren bu uygulamaya göre kişiler aynı ağa bağlanmak koşuluyla tüm dosyaları diğer cihaza aktarabilmektedir.

FotoSwipe özellikleri neler?

Dosya paylaşımı

FotoSwipe ile sıkıştırılmış veya tam çözünürlükte fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz. Buna benzer olarak videolarınızı orijinal boyutuyla diğer cihaza aktarabilirsiniz. Uygulama rehber transferine de olanak tanımaktadır. İster rehberin tamamını ister seçili kişileri Android’den iOS’a, bilgisayara veya tam tersi işlemle istenen aygıta taşımak mümklündür. Full müzik, dosya, pdf, powerpoint transferi ve galeri transferi için FotoSwipe’dan yararlanılabilir.

Güvenli dosya transferi

FotoSwipe pek çok uygulamada olduğu gibi eşten eşe bağlantı teknolojisini kullanmakta ve büyük boyutlu dosyaları dahi saniyeler içerisinde göndermektedir. Oldukça hızlı ve gelişmiş formata sahip olan uygulamanın çoklu platform desteği de bulunmaktadır ki bu farklı işletim sistemlerine sahip cihazlar – iOS ve Android- arasında veri transferine olanak sağlamaktadır. Güvenli dosya transferi için USB kablo, bilgisayar gibi diğer araçlara ihtiyaç duymaksızın aynı Wi-fi bağlantısı üzerinden aktarım yapılabilir.

Veri kullanım kısıtlaması

FotoSwipe veri transferinde mümkün olduğunda uçtan uca şifreleme kullanmakla beraber fotoğraf ve video paylaşımında veri tasarrufu sağlamaktadır. Bunun yanında uygulama içerisinde veri kullanımı kısıtlama özelliği ile mobil veri harcamasında tasarruf etmeniz mümkündür.

FotoSwipe nasıl indirilir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi FotoSwipe çoklu platformlarda hizmet vermekte olup hem iOS hem de Android için ücretsiz indirilebilir durumdadır. Android ve iPhone (iOS)’a FotoSwipe yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google Play Store veya iTunes (App Store) mağazasından indirme işlemini başlatın.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -