Ana SayfaAndroidFlappy Bird indir

Flappy Bird indir

- Advertisment -

Flappy Bird’de ekrana dokunarak hareket ettirdiğimiz kuşumuzu yeşil borulara temas etmeden ilerletmek oyundaki temel ve tek hedeftir. Ekranın üstünde ve altındaki boruların arasından geçerek puan toplamak üzerine kurulu olan Flappy Birds uygulaması aslında biraz sinir bozucu. Çünkü Temple Run, Subwey Surfers gibi sonsuz koşu oyunlarının farklı bir versiyonu.Yüksek konsantrasyon isteyen Flappy Birds oyununu oynamak göründüğü kadar kolay değil.

flappy-birds-indir-mobilkaynak

Grafikleri ve ses efektleri henüz geliştirilmekte olan Flappy Bird her ne olursa olsun bağımlılık yapıcı oyunların başında geliyor. Türkçe’ye çevirecek olursak gevşek, savsak kuşumuzun borulardan geçerek ilerlemeyi ve bölüm atlamayı amaçlayan oyunda dünya tablosu da yer alıyor.

Flappy Bird uygulaması şuan için sadece iOS ve Android işletim sistemine sahip kullanıcılar için indirilebilir durumdadır. Yalnız Nokia kullanıcılarına da söylemekte fayda var ki bu uygulama yakında sizin de sanal mağazanızda yani Smart Phone’da aktif hale gelecek. Flappy Bird’ün şirketi Windows Phone 8 ile anlaşmaya vardı ve önümüzdeki günlerde Nokia kullanıcılarının da kuş uçurma oyununa sahip olabileceği tahmin ediliyor.

Oyun tanıtımında belirttiğimiz gibi Flappy Bird apk uygulaması sadece iOS ve Android işletim sistemlerinde desteklenmektedir. iPhone, Samsung, HTC, Casper Via, General Mobile, Sony Xperia ve diğer Android telefon kullanıcılarının tümü Flappy Bird uygulamasını indirebilir. Flappy Bird uygulamasını telefonunuza indirmek için uygun modeli alttaki listeden bulup yükleyebilirsiniz.

iPhone

Flappy Bird uygulamasıyla kuşunuzu yeşil borulara çarpmadan ilerletmek ve sonsuz yolculuğa katılmak istiyorsanız aşağıda iPhone 5 ,iPhone 4 ve iPhone 3 telefonlarınız için uyumlu linklerden uygulamayı indirebilirsiniz. Flappy Bird indirmek için uyumlu linke tıklayın ve oyunu telefona yükleyin.

iPhone 5s ve 5 için Flappy Bird indir

iPhone 4s ve 4 için Flappy Bird indir

iPhone 3s ve 3 için Flappy Bird indir

Samsung

Samsung telefonu Android işletim sistemine sahip olduğundan Flappy Bird uygulaması bu telefonlarda sorunsuz çalışmaktadır. Kuşları boruların arasından geçirmek ve dünya tablosunda yer almak adınızı duyurmak yahut arkadaşlarınızı arkalarda bırakmak istiyorsanız aşağıda uyumlu linke tıklayarak bu oyunu telefonunuza yükleyebilir ve maceraya hemen başlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy serisi için Flappy Bird indir

Samsung Pocket, Young serisi için Flappy Bird indir

Samsung Android diğer telefonlar için Flappy Bird indir

HTC

Flappy Bird uygulaması ile boruların arasından geçmeyi amaçlar ve her borudan geçmek bir level (seviye) atlamak anlamına gelir. Siz de yüksek seviyelere ulaşmak ve arkadaşlarınızı kıskandırmak istiyorsanız Flappy Bird uygulamasıyla başarıya ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sizi konsantrasyona sevkeden ve zihinsel açıdan geliştiren oyunu indirmek için modelinize uyumlu linke tıklayarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. HTC one, HTC max, HTC desire ve diğer HTC android modelleri için indirilebilir.

HTC Desire için Flappy Bird indir

HTC One için Flappy Bird indir

HTC Max için Flappy Bird indir

General Mobile 

General Mobile Discovery Elite için indirilebilir olan Flappy Bird uygulamasını indirmek için ve oyundaki tuzaklardan sıyrılarak konsantrasyonunuzu geliştirmek için lütfen indirme linkine tıklayın.

General Mobile için Flappy Bird indir

General Mobile Discovery için Flappy Bird indir

Casper 

Casper’ın Android işletim sistemiyle telefon piyasasına girmesi bir kez daha kendisini başarıya ulaştırdı. Çünkü Casper kullanıcıları da  Flappy Bird oynayabiliyor. Casper Via telefonunuza Flappy bird uygulamasını indirip kuşlarınızı boruların arasından geçirerek en yüksek seviyelere ukaşmak için lütfen modelinize uygun linke tıklayın ve Flappy Bird oynamaya başlayın.

Casper Via A3216 için Flappy Bird indir

Casper Via A3316 için Flappy Bird indir

Casper Via Android için Flappy Bird indir

Casper Via V4 için Flappy Bird indir

Tablet

Şirin grafikleri ve ses efektleriyle Flappy Bird uygulamasını tabletinize indirmek ve daha geniş ekranda bu heyecanı yaşamak, stres atmak istiyorsanız lütfen tablet modelinize uyumlu linke tıklayarak Flappy Bird’ü tabletinize indirin.

iPad Tablet için Flappy Bird indir

Samsung Tablet için Flappy Bird indir

Casper Tablet için Flappy Bird indir

HTC Tablet için Flappy Bird indir

Android Tablet için Flappy Bird indir

Nokia

Flappy Bird şirketi en sonunda Nokia Windows Phone 8 ile anlaştı ve artık Nokia Lumia kullanıcıları Flappy Bird oyununu özgürce, ücretsiz oynayabilecek. Flappy Bird kuşunuzu tünellerinden arasından geçirmek ve Nokia Lumia 520, Lumia 620, Lumia 720 ve diğer tüm lumia modelleri için uygulamayı telefona yükleyin. Flappy bird indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Nokia Lumia için Flappy Bird indir

Nokia Symbian içni Flappy Bird indir

Blackberry

Flappy Bird uygulaması Blackberry marketinde yer almadığından dolayı sitemizde şuan için Flappy Bird uygulamasının Blackberry versiyonu paylaşılmamaktadır. Flappy Bird Blackberry sanal mağazasında yer aldığında sitemizden duyurulacak ve indirme adresimiz güncellenecektir.

Blackberry için için Flappy Bird indir

Flappy Bird Hilesi var mı?

Flappy Bird oynarken 5. seviyeye gelebilen kullanıcıları canından bezdirmiş ve onları hile arayışına sürüklemiş olabilir. Ancak açıkça söylemek gerekirse biz mobilkaynak ekibi olarak hileleri hiç bir şekilde desteklemiyoruz fakat paylaşımlarda indirip indirmemek size kalmış. Ayrıca yaptığımız araştırma doğrultusunda Flappy Bird uygulamasının hile çatısı altında internet ortamına sürülen dosyaları kişisel bilgilerinizi çalmaktan başka bir amaç teşkil etmemektedir. Google’a ”Flappy Bird hileleri indir” yazıp da önünüze çıkan sitelerden indireceğiniz dosyaların tümünün içi boştur ve 3-5 puan alacağım derken bu işten zararlı çıkacağınız da kaçınılmazdır.

Android telefonlar için Flappy Bird’de yüksek puan yapma yöntemi olduğu söyleniyor, az çok araştırma sonucunda edindiğim bilgiler doğrultusunda bunu sizlere aktaracağım. Öncelikle telefonunuzun hile için root’lu olması gerekiyor. Böylece Flappy Birds sistem dosyalarına girebilir değişiklik yapabilirsiniz.

Root Browser uygulamasını indirin.

Root Browser indirmek için tıkla.

Telefona yükleyin ve açın.

Data > Data > com.dotgears.flappybird yönergelerini takip edin.

Oradan Shared_Prefs’e tıklayın iki adet xml dosyasıyla karşılacaksınız.

Text Editor ile dosyaları açın eğer TEXT Editor’e sahip değilseniz buradan indirin.

İki dosyanın ilkini com.dotgears.flappybird Preferences dosyasını açarak Value kısmındaki puan değerini 9063 yapın ve ikinci diğer dosyayı, Flappy Bird.xml’i kafanıza göre değiştirip kaydedin.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -