Ana SayfaHaberlerFaladdin gerçek mi?

Faladdin gerçek mi?

- Advertisment -

Telefonlardan fal bakmamızı sağlayan ve son zamanların en popüler fal uygulaması olan Faladdin gerçek falcılar tarafından mı bakılıyor yoksa rasgele yorumlar seçilerek mi gönderiliyor merak konusu. Bu yazımızda Faladdin fal uygulaması gerçek mi, Faladdin nasıl çalışıyor konularına yer vereceğiz.

Faladdin gerçek mi?

Faladdin uygulaması çıkmadan önce de bir çok telefondan fal bakma uygulaması mevcuttu ve biz Android için indirebileceğiniz en iyi 6 kahve falı uygulaması yazımızda bir çoğuna yer vermiştik. Şüphesiz ki Faladdin en iyi fal uygulamaları listemizde yer alacak yeni bir fal bakma uygulaması. Bunun yanı sıra fal uygulamalarının (programları) gerçek olup olmadıkları ile ilgili yazdığımız Kahve falı uygulaması gerçek mi? yazımızda bu uygulamaların gerçek falcılar tarafından mı bakılıyor yoksa bir kandırmaca mı olduklarına değinmiştik. Ancak Faladdin sihirli fal uygulamasının bunlardan farklı olarak gerçek falcılar tarafından bakıldığı, programı 500 falcının yönettiği ve uygulamanın gerçekten fal baktığı söylentiler arasında. Peki Faladdin gerçek mi? Fallarınıza gerçek falcılar mı bakıyor? Gerçekten yorumlanıyor mu? Kesinlikle hayır!

Öncelikle falın bile gerçekliğinin tartışıldığı günümüzde fal uygulamaların gerçek insanlar tarafından bakılıyor olması neredeyse mümkün değil. Tahmini olarak Android ve iPhone için ücretsiz olan bu uygulamayı 1 milyondan fazla insan indirmiş. Yani günde binlerce insan bu uygulamaya fal baktırıyor ve fal yorumları alıyor. Bu yorumların gerçek olması oldukça güç. Aynı zamanda fincan yerine masa, duvar fotoğrafı yüklerseniz gene bir fal yorumu alıyorsunuz. Tüm bunların dışında Faladdin uygulamasının geliştirici firması da uygulamanın gerçek olduğunu öne sürmüyor. Yani gerçektir demiyor. Uygulamanın yer aldığı Google Play ve iTunes sayfalarında “gerçekçi” yani gerçek gibi tabiri yer alıyor.

Faladdin nasıl çalışıyor?

Faladdin fal uygulaması kahve falınızı akıllı telefonunuz ile bakmanıza olanak tanıyan bir fal uygulamasıdır. İçtiğiniz kahvenin fincanının fotoğrafını sisteme yüklediğinizde size özel bir fal yorumu çıkar. Kahve falının mantığı hemen hemen herkes için geçerli ucu açık cümleler kurmaktır. Bu yorumların tamamı olmasa da bir kısmı mutlaka kişiye hitap eder bu da yorumun “gerçekçiliğini” arttırır. Faladdin fal yorumları onlarca hazır yorumdan oluşur ve bu yorumlar sürekli güncellenir. Aynı zamanda Faladdin kayıt olurken ve istediği diğer bilgilerinizden de faydalanarak gerçeğe yakın yorumlar yapar.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -