Ana SayfaHaberlerFacebook'ta Sporseverler İçin Yepyeni Bir Özellik

Facebook’ta Sporseverler İçin Yepyeni Bir Özellik

- Advertisment -

Sporseverler için yepyeni bir özellik geliştiren Facebook, spor maçlarının anlık olarak takip edilebilmesini sağlayacak. Facebook uygulaması üzerinden geliştirilen bu platform sayesinde sevdiğiniz takımın maçları ile ilgili ön bilgileri, maç esnasındaki anlık verileri ve maç sonu gelişmelerini görüntüleyebileceksiniz.

Facebook, kullanıcıları için yeni bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Sporseverlerin maçları daha pratik bir şekilde takip edebilmeleri amacıyla hazırlanan Sports Stadium platformu, Facebook tarafından geliştirilmiş durumda. Henüz yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Facebook kullanıcıları için tasarlanan bu platform Amerikan futbolu maçları ile ilgili veriler sunuyor. Şimdilik yalnızca iPhone kullanıcıları tarafından yararlanılabilen bu platformun yakın bir tarihte daha kapsamlı bir veri akışı sağlayacağından söz ediliyor. Futbol ve basketbol gibi spor dallarının daha dahil edileceği bu platform, Facebook kullanıcılarını yeterince memnun edebilir. Tamamen kronolojik bir sırayla spor maçları hakkında veri akışı sağlayacak olan bu platform ile Facebook’un kullanıcı sayısının artması bekleniyor.

Sports Stadium platformunun henüz Android işletim sistemli cihazlar için kullanılamıyor olması da oldukça dikkat çekici bir durum. Facebook’un yakın bir tarihte Android platformlar için de bu özelliği aktifleştireceğini öngörebiliriz.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -