Ana SayfaNasıl yapılır?Facebook nasıl açılır?

Facebook nasıl açılır?

- Advertisment -

Facebook hesabı nasıl açılır?

Facebook dünyada en çok kullanılan sosyal medya sitelerinin başında geliyor. Kullanıcı sayısı hergün artan ve dünyada kocaman bir deve dönüşen Facebook’ta acaba hesap nasıl açabiliriz? Facebook’a giriş yapmak için nasıl kayıt olunuyor? İşte Facebook giriş için kaydolma işlemleri;

Facebook hesap açmak için Öncelikli olarak Facebook.com adresine gidelim. Hemen giriş sayfasında karşımıza çıkan kaydolma bölümünde adımızı ve soyadımızı, e-posta adresi veya cep telefonu numarası, şifre, cinsiyet ve doğum tarihimizi yazalım. Hesap aç’a basarak Facebook’a üyeliğimizi başlatalım.

Facebook aktifleştirme nasıl yapılır?

Facebook’ta hesap açtık, ancak üyeliğimizi nasıl aktif hale getireceğiz? Feysbuk güvenlik amaçlı kullanıcıların birden fazla hesap açmasının önüne geçmek ve sahte hesapların yaygınlaşmasını önlemek için aktivasyon sistemini kullanıyor. İşte burada devreye E-posta adresiniz veya cep telefonunuz giriyor. Kayıt olma ekranına E-posta yazdıysanız yazdığınız e-posta adresine gidip size Facebook’tan gelen mesaja tıklayarak gönderdiği linke tıklamanız gerekiyor. Eğer Telefon numaranızı yazdıysanız Facebook size bir adet doğrulama kodu gönderecektir. Bu kodu Facebook hesabınıza giriş yaparak kod bölümüne eklerseniz hesabınız doğrulanmış ve Facebook tarafından tanımlanmış olur.

Facebook ile ilgili yaşadığınız sorunları, hataları veya olası problemleri yorum kutucuğuna bırakabilirsiniz.

- Advertisment -

3 YORUMLAR

    • Facebook şifresi çalındı ise genelde şifremi unuttum kısmından düzeltilebilir. Tabi ki bunun için gizli sorunuzu ve gizli cevabınızı bilmeniz gerekir. Facebook şifreniz çalındı ve gizli sorunuzu hatırlamıyor ya da bilmiyorsanız bunun için kimliğiniz göndermeniz gerekir. Facebook a kimlik gönderme güvenli midir o konuda herhangi bir garanti veremeyiz. Ama Facebook şifrenizi geri almak için bu işlemlerden birini tamamlamanız gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -